اولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمس

06/07/1398 09:37 ق.ظ

اولین عکس از شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی کار پیش‌تولید فیلم سینمایی «مست عشق» به پایان راه نزدیک می‌شود و با وجودی که در هفته گذشته این فیلم با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد و اما و اگرهایی در ساخت آن به وجود آمده اما کار ساخت فیلم در ترکیه در حال آغاز شدن است.

مهران برومند تهیه‌کننده فیلم «مست عشق» تصویری از پشت صحنه این فیلم منتشر کرد. مهران برومند تهیه‌کننده این فیلم با انتشار تصویری از خودش در کنار شهاب حسینی که به نظر می‌رسد برای بازی در این نقش موهایش را تراشیده منتشر کرده و نوشته: با شمس الحق تبریزی شهاب جان عزیزم، پشت صحنه فیلم سینمایی «مست عشق».

مهران برومند تهیه‌کننده این فیلم با انتشار تصویری از خودش در کنار شهاب حسینی که به نظر می‌رسد برای بازی در این نقش موهایش را تراشیده منتشر کرده و نوشته: با شمس الحق تبریزی شهاب جان عزیزم، پشت صحنه فیلم سینمایی «مست عشق».

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تالاخادزه گرجی از حسین رضازاده هم رد شد+فیلموزنه‌بردار مطرح گرجستان توانست بیشتر از حسین رضازاده وزنه بزند و بالاتر از او قرار بگیرد.

برایان هوک: عراق از دیگاه ایران همچون محله‌ای از تهران استبریان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه 27 سپتامبر در مصاحبه‌ای به خطرات گسترش نفوذ امپریالیسم عسلامی برایان هوک اراجیف میگی این جوجه تیغی نمیدونه ، آنروز که امام خمینی ره فرمود : (راه قدس از کربلا میگذرد) یعنی چه !!! و امروز روزی است که مقدمه آزادی قدس داره فراهم میشه ، شک نکن

بحران در هپکو ریشه کرده است/ از کیان تایر درس بگیریم/ بررسی دقیق دو پیشنهاد: کنسرسیوم یا هیات حمایت از صنایعدولت برای اداره هپکو چند سناریو در آستین دارد. یکی از آنها راه‌اندازی «کنسرسیوم» است. کنسرسیوم بسیار شبیه به «هیات حمایت از صنایع» است و تقریبا همان کارکرد را دارد با این‌حال آگاهان می‌پرسند: چرا دولت می‌خواهد چرخ را از اول اختراع کند؟

صدها هزار نفر در کانادا برای حمایت از محیط زیست به خیابان آمدندسازمان‌دهندگان این راهپیمایی می‌گویند تنها در شهر مونترال نیم میلیون نفر به خیابان‌ها آمده‌اند. مقام‌های شهری این تعداد را نزدیک به ۳۱۵ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

کشف بیش از ۳۰۰ اسیر عمدتاً کودک در مدرسه‌ای اسلامی در نیجریهاین اولین بار نیست که اخبار مربوط به آزار کودکان در مدارس اسلامی نیجریه منتشر می‌شود؛ برخی از این مدارس حتی کودکان را مجبور به گدایی در خیابان‌های شهرهای شمالی نیجریه کرده بودند. مدارس اهل سنت اسلام دين خوبي ها 💩 اسلام در اصل دين توحش ، تجاوز و قتل و غارت است

آخرین وضعیت مصدومان حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریلرئیس اورزانس کشور آخرین وضعیت مصدومان حادثه خروج قطار زاهدان-تهران را تشریح کرد. باز حادثه ، باز قطار، باز عدم پیشگیری کی مسئولیت پذیر خواهیم شد معلوم نیس