اوزیل، ستاره آرسنال: دایناسور باشگاه را اخراج نکنید من حقوقش را می دهم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اوزیل ستاره آرسنال: دایناسور باشگاه را اخراج نکنید من حقوقش را می دهم بیشتر بخوانید🔽

باشگاه فوتبال آرسنال روز دوشنبه به دلیل کاهش درآمد «دایناسور سبز» یا همان «گانرزسوروس» که کارمند باشگاه به نام جری کی در شمایل آن ایفای نقش می کرد را اخراج کرد.

اخراج جری کی به دلیل تعدیل نیرو و کاهش هزینه ها با انتقادات فراوانی روبرو شد تا جایی که باشگاه سویای اسپانیا اعلام کرد که حاضر است «گانرزسوروس» را در این باشگاه استخدام کند. باشگاه آرسنال هم در پاسخ به اوزیلی که در شش ماه اخیر بدلیل اختلافات با باشگاه و میکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال، پا روی مستطیل سبز نگذاشته است این بود که «آرسنال جری کی را اخراج نکرده است و به محض بازگشت تماشاگران وی کارش را آغاز خواهد کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دیسناسیر بیشگاه ری ایخراج نیکینید مین حیقیقش ری می‌دیهیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پارلمان آلمان ماسک را اجباری کرد | DW | 06.10.2020کرونا بیش از پیش در آلمان گسترش می‌یابد. مراجع پزشکی هشدار می‌دهند که ویروس از هوا نیز قابل‌انتقال است و در حال حاضر در سراسر جهان رو به گسترش است؛ شدیدترین ابتلا به کرونا از ایالات متحده، برزیل و هند گزارش می‌شود. دمش گرم برای من سوال شده چین کمونیست که خودش این ویروس رو به نوعی تولید و به عمد در دنیا گسترش داده چگونه با این همه جمعیت نسبت به بقیه کشورها ایمن مونده ایا از خیلی قبل واکسن رو تولید و به مردم تجویز کرده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مردم نوسانات گذرای بورس را جدی نگیرندبورس | مهمانان میزگرد «راهکارهای حمایت از سرمایه‌های خرد در بورس» معتقدند بازار سرمایه در نیمه دوم امسال روندی مثبت ولی به دور از هیجان را سپری خواهد کرد بیشتر بخوانید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

معترضان رئیس‌جمهور سابق قرقیزستان را از زندان آزاد کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمیسیون مرکزی انتخابات قرقیزستان نتایج انتخابات پارلمانی را باطل اعلام کرد🔴خبر فوری I کمیسیون مرکزی انتخابات قرقیزستان نتایج انتخابات پارلمانی 4 اکتبر این کشور را باطل اعلام کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اصولگرایان موفق شدند جامعه را از برجام ناامید کنندعبدالله ناصری گفت: با توجه به نتایج انتخابات در سال‌های 92، 94 و 96 امور را طوری پیگیری می‌کنند که فضا برای یکدست شدن قدرت فراهم شود. در واقع اصولگرایان موفق شدند جامعه را از برجام ناامید کنند و پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای هم توانستند کارهایشان را پیگیری کنند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

چرا یارانه نقدی نتوانست قدرت خرید مردم را افزایش دهد؟با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصاد که در دوران ویژه قرار دارد، این پرسش مطرح می‌شود که آیا دولت توانسته به اهداف مورد نظر خود در موضوع یارانه برسد؟ آیا پرداخت یارانه برای هر موضوع و مشکل اقتصادی می‌تواند منطق اقتصادی داشته باشد؟ در شرایط دشواری کنونی، کارایی یارانه بیشتر است یا کوپن؟ ایلنا بیخود کرد😅😅
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »