اوج گرفتن دوباره کرونا در اتریش؛ قرنطینه سراسری اعمال و واکسیناسیون اجباری می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتریش پس از بالا رفتن شمار مبتلایان به کرونا در این کشور، بار دیگر از روز دوشنبه قرنطینه سراسری را آغاز می‌کند.

اتریش پس از بالا رفتن شمار مبتلایان به کرونا در این کشور از روز دوشنبه قرنطینه سراسری را اجرایی می‌کند و طرحی برای اجباری کردن واکسیناسیون را پیگیری خواهد کرد.

صدراعظم اتریش همچنین گفت که از اول فوریه واکسیناسیون را اجباری خواهند کرد گرچه جزئیاتی در این مورد ذکر نکرد. در صورت اجباری شدن واکسیناسیون در اتریش، این کشور نخستین کشور در اتحادیه اروپا خواهد بود که به چنین اقدامی دست می‌زند. قرنطینه سراسری در حالی در اتریش اعمال می‌شود که مقامات این کشور به مدت یک هفته قرنطینه برای افراد واکسینه نشده را اجرایی کردند.

شالنبرگ گفت: «مدت‌ها بحث می‌شد که نمی‌خواهیم واکسن در کشور اجباری باشد. اما باید چشمانمان را روی واقعیت باز کنیم. مدت‌ها من و دیگران فکر می‌کردیم که باید بتوان مردم در اتریش را متقاعد کرد که داوطلبانه واکسینه شوند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

من جاشون بودم از ایران کمک میگرفتم راه حل های دارن که کلا اتریش نابود بشه

😭😭😭😭

بخور اکالیپتوس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش مختصر بستری‌های کرونا در ۲ استان/هنوز نشانه‌ای از ورود به خیز ششم سراسری نیستبر اساس اعلام وزارت بهداشت، کماکان نشانه‌ای از ورود به خیز ششم کرونا در سراسر کشور وجود ندارد ولی باید بسیار محتاط بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ برکت به دنبال انحصار تولید داروی کرونا است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی‌های مجدد در پی گسترش شدید کرونا در ایالت بایرن آلمان | DW | 19.11.2021دولت ایالتی بایرن آلمان به افزایش شدید آمار مبتلایان به کووید۱۹ واکنش نشان می‌دهد. وزیر بهداشت بایرن هشدار داد که نظام سلامت در این ایالت در معرض خطر فروپاشی است. نظام بهداشتیتون تو همه ایالتها در حال فروپاشیه. همون موج اول که نامه زدن به بیمارستان‌ها که ونتیلاتور ها رو از ۶۵ سال به بالاها باز کنن و به جوان‌ترها ببندند فروپاشیده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 118 میلیون و 883 هزار و 70 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فوت 103 بیمار دیگر در ایران بر اثر کروناطی شبانه‌‌روز گذشته 5 هزار و 882 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی و 103 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۵۸۸۲ ابتلای جدید کرونا در کشور / ۱۰۳ تن دیگر جان باختند۱۰۳ فوتی و ۵۸۸۲ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۵۸۸۲ نفر *جانباختگان جدید: ۱۰۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۰۶۳۷۷۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۷۴۶۴۸۷ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۸۶۳۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۰۰۷۴۸۲۳۰ لینک اشتباست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »