اهم عملکرد دولت یازدهم و دوره سه ساله دولت دوازدهم

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

پاد گزارش می‌دهد؛ اهم عملکرد دولت یازدهم و دوره سه ساله دولت دوازدهم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی طی هفت سال گذشته پروژه های متعددی در سطح ملی و استانی به سرانجام رساند و این روند تحت عنوان سنت پنجشنبه‌های افتتاح ادامه دارد. همچنین افزایش حقوق و مستمری، افزایش سرمایه‌گذاری خارجی مصوب، افزایش تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی، توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و توسعه بخش کشاورزی و صنعت و معدن از مهمترین اقدامات دولت در زمینه اقتصادی بوده است.

گازرساني به يك ميليون مشترك جديد روستايي و شهري یکی دیگر از دستاوردهای دولت تدبیر و امید بوده است. طی سال‌های 1395 تا 1398 گازرسانی به 4412.9 هزار خانوار شهری و روستایی (به صورت تجمعی) پیش‌بینی شده که تا پایان سال 1398 گازرسانی به حدود 3804 هزار خانوار انجام شده است. توسعه پروژه‌های زیرساختی بین 3 استان در مناطق محروم سواحل مکران یکی دیگر از اقدامات دولت طی هفت سال گذشته بوده است. در سال 1398 استان‌های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان در زمینه توسعه زیرساخت‌ها در مناطق محروم سواحل مکران و پس‌کرانه‌های آن اقدام کرده اند.

علاوه بر این میزان تولید نیروگاه های برق آبی با رشد 58.9 درصدی همراه بود. تعداد خانوارهای روستایی دارای برق نیز با رشد 5.3 درصدی همراه بوده است.با اهتمام و اصرار دولت تدبیر و امید و با وجود موانع زیاد توسعه اینترنت با روند پرسرعتی همراه بود. در سال 92 شاخص دسترسی به ا ینرتنت پرسرعت ثابت و سیار 5.33 درصد بود و این رقم در سال 98 با افزایش 14.6 برابری به 78.08 درصد رسیده است. همچنین تعداد روستاهای دارای اینترنت پرسرعت نیز طی هفت سال گذشته با افزایش بی سابقه همراه بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاریخ‌سازی شاخص بورس با تکیه بر حمایت‌ های دولتتهران - ایرنا - بورس در چهار ماه نخست سال، روزهای رویایی خود را گذراند و بازدهی غیر قابل پیش‌بینی را در مقایسه با دیگر بازارها در اختیار سرمایه‌گذاران قرار داد که به گفته اکثر کارشناسان، این اتفاق در سایه حمایت دولت از این بازار و وعده‌های داده شده جهت افزایش عرضه سهام شرکت‌های جدید به این بازار صورت گرفته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رسوایی ماجرای حکم فیفا علیه فوتبال ایران از دیدگاه رسانه‌­های داخل | DW | 21.08.2020حکم فیفا در مورد پرداخت بیش از ۸ میلیون یورو به مارک ویلموتس از سوی فدراسیون فوتبال ایران، باعث ایجاد زلزله حیاتی در فوتبال ایران شد. سمیرا شیرمردی، خبرنگار ورزشی در تهران از این ماجرا و عواقب آن می­‌گوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طرح ترافیک از امروز به خیابان های پایتخت بازگشتتهران- ایرنا- بنابراعلام مسئولان مدیریت شهری و پلیس راهور پایتخت از صبح امروز -اول شهریور-، ۲ طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا اجرایی شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا تحریم های جدیدی علیه نظامیان و حامیان دولت بشار اسد اعمال کردآمریکا تحریم های جدیدی علیه نظامیان و حامیان دولت بشار_اسد اعمال کرد این بیانیه که روز پنجشنبه ۳۰ مرداد منتشر شد، میگوید تحریم ها به یاد قربانیان حمله شیمیایی ۷ سال پیش دولت سوریه به غوطه است که در پی آن بیش از ۱۴۰۰ سوری کشته شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صلح طالبان با دولت افغانستان؛ مانع اصلی مذاکرات بین‌الافغان چیست؟چرا طالبان و حکومت افغانستان برای آغاز جدی و زود هنگام گفتگوها بی رمق و کم میل به نظر می رسند؟ و چرا هر بار که دم از مصالحه زده می شود، آتش جنگ شعله ور تر می گردد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

الحريری ریاست دولت لبنان با همکاری حزب‌الله را نپذیرفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »