اهدای مدال مریم هاشمی به رهبر انقلاب بهانه جدید برای تخریب/ «تحریف» به ورزش رسید- اخبار رزمی - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اهدای مدال مریم_هاشمی به رهبر انقلاب بهانه جدید برای تخریب؛ «تحریف» به ورزش رسید در ماجرای اخیر در رشته ووشو اتفاقاتی رخ داد و برخی صحبت‌ها درباره اهدای مدال مریم هاشمی به رهبر معظم انقلاب مطرح شد؛ اما اصل ماجرا چه چیزی است؟

، در روزهای گذشته و همزمان با اعلام رسمی خبر دوپینگ حمیدرضا قلی‌پور و معین تقوی در مسابقات جام‌جهانی ووشو 2018 چین، برخی رسانه‌ها خبر از دوپینگ مریم هاشمی در این مسابقات نیز دادند.

این در حالی است که این اقدام از این دو خواهر که سالیان سال است در ورزشی حرفه‌ای حضور دارند و طبیعتاً باید از قوانین ورزشی و آژانس ضد دوپینگ اطلاع داشته باشند، بعید بود و انتظار می‌رفت رفتار معقولانه‌تری از ورزشکاران باتجربه ورزش کشورمان و رشته ووشو شاهد باشیم. رفتاری که از سوی خواهران منصوریان انجام نشد و آنها با واکنشی احساسی و تعجب برانگیز آب به آسیاب دشمنان نظام، مردم و کشور ایران ریختند.

مریم هاشمی که به واسطه قهرمانی‌های متعدد جزو یکی از نخبگان ووشو است، مدال‌های یکی از قهرمانی‌های خود در سال‌های گذشته را به صورت رسمی و در مراسمی به مقام معظم رهبری تقدیم کرده بود اما با جریان‌سازی که خواهران منصوریان درخصوص مریم هاشمی انجام دادند، اهدای مدال وی به رهبری، سوژه داغ رسانه‌های معاند شد.

چرا فضایی درست شد که دشمنانی که چشم دیدن موفقیت ورزشکاران ایران را ندارند، وارد میدان شده و با تخریب مریم هاشمی و لوث کردن موفقیت‌های وی به دنبال تخریب باورها و اعتقادات این ورزشکار باشند؟ برای آنکه او مدالش را در سال‌های گذشته به رهبری اهدا کرده بود؟ برای اینکه این کینه برای آنها باقی مانده بود و منتظر فرصتی بودند که به اعتقادات هاشمی و خیلی‌های شبیه به او ضربه بزنند؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تكميلى/ هنوز به صورت رسمی خبر دوپینگ مریم_هاشمی در مسابقات جهانی ٢٠١٩ اعلام نشده است هاشمی، مدال‌های یکی از قهرمانی‌های خود در سال‌های گذشته (مدال طلای سال ١٣٩٠ و سال ١٣٩٢) را به رهبرانقلاب تقدیم کرده بود اما با جریان‌سازی خواهران منصوریان، سوژه داغ رسانه‌های معاند فراهم شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعطای مدال جامعه هواشناسی آمریکا به دانشمند ایرانیاعطای مدال جامعه هواشناسی آمریکا به دانشمند ایرانی پروفسور سروش سروشیان، پروفسور ایرانی برنده جایزه مدال علوم آب شناسی جامعه هواشناسی آمریکا در ۲۰۲۱ میلادی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 36782 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در واکنش به رویدادهای اخیر در بلندی‌های جولان؛ اسرائیل به اهدافی در سوریه حمله کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آلمان هشدار عدم سفر به شهرهای توریستی ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را لغو کردآلمان هشدار عدم سفر به شهرهای توریستی ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را لغو کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه به 234 هزار و 934 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در ترکیه به 234 هزار و 934 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار بزرگ بیروت؛ شمار کشته‌ها به دست‌کم ۵۰ و زخمی‌ها به ۲۷۰۰ نفر رسیدپس از وقوع این انفجار بسیاری از چهره‌های سیاسی در کشورهای مختلف با مردم بیروت ابراز همدردی کرده و آمادگی خود را برای کمک به لبنان اعلام کردند. آن ایدالگو شهردار پاریس، ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه و محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران از جملۀ این افراد بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »