انیو موریکونه, موسیقی, سینما, هنر

انیو موریکونه, موسیقی

انیو موریکونه، آهنگساز خوب، بد، زشت درگذشت

انیو موریکونه، آهنگساز خوب، بد، زشت درگذشت جزئیات بیشتر🔽

06/07/2020 10:48:00 ق.ظ

انیو موریکونه ، آهنگساز خوب، بد، زشت درگذشت جزئیات بیشتر🔽

او سازنده آهنگ فیام‌های بسیار مشهوری همچون «روزی روزگاری در آمریکا» (۱۹۸۴)، « سینما پارادیزو» (۱۹۸۸) و «بیل را بکش» نیز بوده است.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

«ارل کامرون» بازیگر نقش نجاشی فوت کرد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimبازیگر فیلم «محمد_رسول_الله» درگذشت ارل کامرون بازیگر نقش «نجاشی» پادشاه حبشه در فیلم سینما یی «رسالت» در سن ۱۰۲ سالگی درگذشت

چگونه موسیقی ایران یک کرسی داوری در اسکار گرفتستار اورکی به‌عنوان آهنگساز به‌تازگی به آکادمی اسکار دعوت شده است. او تا به امروز موسیقی بیش از۸۰ فیلم مانند «مردی بدون سایه»، «ریسمان باز»، «ویلایی‌ها»، «دربند»، «فیلشاه» و «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» را ساخته است که برخی از این آثار جوایزی در داخل و خارج از ایران کسب کرده‌اند. \nحضور او به عنوان آهنگساز در دو فیلم برنده اسکار اصغر فرهادی «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» کمک زیادی به دیده شدن هنر و آثارش در سطح جهانی داشت که سرانجام به دعوت از او برای حضور در آکادمی اسکار ختم شد.

آیا انتشار عکس از وضعیت بد اقتصادی از سوی عکاسان خبری جرم است؟

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

محمدیوسف غضنفر؛ بلندپایه‌ترین مقام ازبک در دولت افغانستان چه نقشی داشت؟محمد یوسف غضنفر، نماینده فوق العاده رئیس جمهوری افغانستان در امور توسعه اقتصادی، تجاری و کاهش فقر ارشدترین مقام دولت افغانستان بود که روز گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در ترکیه درگذشت. مرگ او واکنش گسترده را در شبکه‌های اجتماعی افغانستان به همراه داشت.

درگیری مهاجران در مدیترانه؛ اعلام وضعیت اضطراری در کشتی «اوشین وایکینگ»از روز پنج‌شنبه تا کنون چندین درگیری در عرشۀ کشتی، عمدتا بین گروههای قومی روی داده و شش اقدام به خودکشی نیز ثبت شده است. امدادگران می‌گویند وضعیت به حدی بد شده که دیگر نمی‌توان نه امنیت مهاجران و نه خدمه کشتی را تامین کرد.