انگلیس بازی‌‌های المپیک زمستانی پکن را تحریم دیپلماتیک کرد

17/09/1400 07:55 ب.ظ

انگلیس بازی‌‌های المپیک زمستانی پکن را تحریم دیپلماتیک کرد بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد هیچ مقام رسمی از این کشور در مراسم المپیک پکن شرکت نخواهد کرد و آن را تحریم دیپلماتیک خواهد کرد.

نخست وزیر انگلیس اعلام کرد بازی‌های المپیک پکن را تحریم دیپلماتیک خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد هیچ مقام رسمی از این کشور در مراسم المپیک پکن شرکت نخواهد کرد و آن را تحریم دیپلماتیک خواهد کرد.

وی امروز در نشست هفتگی پرسش و پاسخ در پارلمان این کشور به سوالی مبنی بر اینکه آیا کشورش با توجه به نقض حقوق بشر از سوی چین علیه ترک‌های اویغور در بازی‌های المپیک چین شرکت خواهد کرد یا نه پاسخ داد.

جانسون اظهار داشت که دولتش در خصوص ابراز نگرانی‌های خود نسبت به نقض حقوق بشر در چین تردید نمی‌کند. وی با تاکید بر اینکه تحریم ورزشی سیاست دولت انگلیس نیست، گفت که یقینا تحریم دیپلماتیک بازی‌‌های المپیک زمستانی پکن را خواهند داشت و هیچ مقام رسمی از این کشور در مراسم المپیک پکن شرکت نخواهد کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آمریکا المپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین را 'تحریم دیپلماتیک' کرد | DW | 07.12.2021مقامات رسمی ایالات متحده از بازی‌های المپیک زمستانی پکن دور خواهند ماند. این اقدام به دلیل 'نقض حقوق بشر' در چین صورت می‌گیرد. ورزشکاران ایالات متحده آمریکا اما اجازه شرکت در این رقابت‌های بین‌المللی را خواهند داشت. شانس بسیار مناسبی برای کشورهای مستقل که یکبار برای همیشه دست اینگونه سازمانها (ابزار استثمار) را از کشورهای خود دور کنند. کشورهای مستقل باید سازمان ورزش مستقل مابین خود بنیانگذاری کنند.

انگلیس هم المپیک پکن را تحریم کرد- اخبار ورزش جهان - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimانگلیس هم المپیک پکن را تحریم کرد پس از آمریکا و استرالیا، انگلیس هم به جمع تحریم‌کنندگان المپیک زمستانی ۲۰۲۲ به میزبانی چین پیوست نخست‌وزیر انگلیس اعلام کرد انگلیس وزیرانش را برای شرکت در المپیک زمستانی به پکن نخواهد فرستاد Beijing2022

کاخ سفید: واشنگتن المپیک زمستانی پکن را بایکوت دیپلماتیک می‌کندکاخ سفید: واشنگتن المپیک زمستانی پکن را بایکوت دیپلماتیک می‌کند کاخ سفید آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به دلیل المپیک زمستانی پکن را به دلیل موارد نقض حقوق بشر در منطقه خود مختار سین‌کیانگ اویغور را به طور دیپلماتیک بایکوت خواهد کرد. خیلی جالبه!!! ۳ کشور صلیبچی(انگلستان و آمریکا و فرانسه)جمعاً ۳۰۰میلیون جمعیت ندارند خودخوانده خودشان را شورای امنیت جهانی قرار داده اند کل جمعیت ۷میلیاردی جهان را انحصار و استثمار کردند مخل و مزاحم و مانع پیشرفت ملتهای حقیقی جهان هستند بدلخواهشان هر کشوری را تحریم میکنند!!!...

آمریکا المپیک زمستانی پکن را بایکوت دیپلماتیک می کند - BBC News فارسیآمریکا اعلام کرده است که بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ را به خاطر آن چه نقض گسترده حقوق بشر و نسل کشی اقلیت مسلمان اویغور می خواند، بایکوت دیپلماتیک می کند.

اداره ارشاد مجوز نمایشگاه کتاب تُرکی-فارسی در مرند را لغو کرد

آمریکا به دلیل «نقض حقوق بشر» تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا روز سه‌شنبه ۷ دسامبر و در بحبوحه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین برای احیای برجام، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد. We love you America 😄 حالا كه ملت به روز سياه نشستند بزار اين جلادان آدم كش پفيوز آخوند تخم حروم عرب زاده هم تخم امريكا را بخورند

نخست وزیر انگلیس اعلام کرد بازی‌های المپیک پکن را تحریم دیپلماتیک خواهند کرد.لندن/ خبرگزاری آناتولی

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد هیچ مقام رسمی از این کشور در مراسم المپیک پکن شرکت نخواهد کرد و آن را تحریم دیپلماتیک خواهد کرد.

وی امروز در نشست هفتگی پرسش و پاسخ در پارلمان این کشور به سوالی مبنی بر اینکه آیا کشورش با توجه به نقض حقوق بشر از سوی چین علیه ترک‌های اویغور در بازی‌های المپیک چین شرکت خواهد کرد یا نه پاسخ داد.

جانسون اظهار داشت که دولتش در خصوص ابراز نگرانی‌های خود نسبت به نقض حقوق بشر در چین تردید نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه تحریم ورزشی سیاست دولت انگلیس نیست، گفت که یقینا تحریم دیپلماتیک بازی‌‌های المپیک زمستانی پکن را خواهند داشت و هیچ مقام رسمی از این کشور در مراسم المپیک پکن شرکت نخواهد کرد.

گفتنی است، جن پساکی، سخنگوی کاخ سفید نیز پیشتر اعلام کرده بود که به دلیل جنایات علیه بشریت و اقدامات ضد حقوق بشر چین در منطقه خود مختار سین‌کیانگ اویغور، به مسابقات المپیک و پارالمپیک زمستانی در پکن هیئت رسمی و دیپلماتیک اعزام نخواهند کرد.