انگلیس، روش درمانی آسترازنکا برای مقابله با کووید را تایید کرد

27/12/1400 02:44:00 ب.ظ

نهاد وضع کننده مقررات دارویی در انگلیس، روش درمان بیماری کووید۱۹ مبتنی بر آنتی‌بادی را که شرکت آسترازنکا ارائه کرده برای پیشگیری از عفونت در بزرگسالان با پاسخ ایمنی ضعیف تایید کرد.

نهاد وضع کننده مقررات دارویی در انگلیس، روش درمان بیماری کووید۱۹ مبتنی بر آنتی‌بادی را که شرکت آسترازنکا ارائه کرده برای پیشگیری از عفونت در بزرگسالان با پاسخ ایمنی ضعیف تایید کرد. آژانس تنظیم کننده مقررات دارو و محصولات بهداشتی در انگلیس روز گذشته (پنج‌شنبه) گفت: تصمیم در خصوص اعطای تاییدیه برای روش درمانی"ایووشلد" Evusheld توسط نهاد مشاوره علمی مستقل دولت اتخاذ شده است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) به تازگی ضمن هشدار به کشورها برای مراقبت بیشتر در برابر همه‌گیری کووید۱۹ از افزایش موارد ابتلا به این بیماری در سطح جهان خبر داد و تاکید کرده است که این روند می‌تواند از در پیش بودن یک مشکل بسیار بزرگ‌تر حکایت داشته باشد.

اگرچه ۸۵ درصد از انگلیسی‌های بالای ۱۲ سال همانند بسیاری از شهروندان دیگر کشورها با دو دز واکسینه شده‌اند اما برخی از افراد با سیستم ضعیف ایمنی یا کسانی که سابقه واکنش‌های نامطلوب شدید به واکسن را دارند ممکن است به یک گزینه جایگزین برای پیشگیری از ابتلا به بیماری نیاز داشته باشند.

"جون راین"، رئیس آژانس تنظیم کننده مقررات دارو و محصولات بهداشتی انگلیس در این خصوص می‌گوید: در حالی که واکسن‌های کووید-۱۹ همچنان خط اول دفاع در برابر این بیماری هستند اما یافته‌های ما نشان می‌دهد که بدن برخی از افراد ممکن است به اندازه کافی به این واکسن‌ها پاسخ ندهد. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

بریتانیا روش درمانی پیشگیرانه آسترازنکا برای مقابله با کووید۱۹ را تایید کرداین روش درمانی برای پیش‌گیری از ابتلا به بیماری کووید از سوی ارائه دهندگان آن به افرادی دارای سیستم ایمنی ضعیف یا سابقه عوارض جانبی شدید نسبت به واکسن‌های کرونا توصیه شده است.

انگلیس: بدهی تاریخی خود به ایران را تسویه کردیموزیر خارجه انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور 'بدهی‌ تاریخی‌' خود به ایران را تسویه و آزادی دو زندانی دوتابیعتی در ایران را تایید کرد. 'بدهى تاريخى' كم لطفى است، دولت فخيمه انگليس بيش از ابن به كشور و ملت ما خيانت كرده و به سبب اين خيانت نسل اندر نسل به ايران و ايرانى بدهكار است!نازنین_زاغری

جانسون: خوشحالم که زاغری و آشوری به انگلیس بازخواهند گشتنخست‌وزیر انگلیس در توییتی از آزادی دو زندانی دوتابیعتی از ایران خبر داد.

زمان حسابرسی از مالکان باشگاه‌های انگلیس فرا رسیده است؟ - BBC News فارسیخطر درگیر شدن باشگاه‌ها در سیاست کاملاً آشکار شده و مقام‌های فوتبال و دولت بریتانیا حالا با این پرسش‌ها روبرو هستند: چه کاری باید و اصلاً می‌توان انجام داد؟ چرا تا حالا طول کشیده؟ آیا خیلی دیر نشده؟ چه خسارتی وارد شده است؟

واکنش نخست وزیر انگلیس به آزادی دو محکوم امنیتی- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimواکنش نخست‌وزیر انگلیس به آزادی دو محکوم امنیتی بسیار خرسندم که تایید کنم حبس نازنین_زاغری و انوشه آشوری امروز به پایان رسیده و حالا به انگلیس بازخواهند گشت انگلیس شدیدا برای آزادی آن‌ها تلاش کرد و از اینکه می‌توانند به خانواده خود بپیوندند، خوشحالم

نازنین زاغری به انگلیس بازمی‌گرددوزیر خارجه انگلیس از بازگشت نازنین زاغری به این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی