انکار هولوکاست در محل کشتار صدها نفر به دست نازی‌ها در فرانسه

02/06/1399 11:38:00 ق.ظ

سربازان آلمان نازی در روز ۱۰ ژوئن سال ۱۹۴۴ میلادی ۶۴۲ نفر از ساکنان روستای «ارادور» را کشتند.

سربازان آلمان نازی در روز ۱۰ ژوئن سال ۱۹۴۴ میلادی ۶۴۲ نفر از ساکنان روستای «ارادور» را کشتند. روبر هبراس، یکی از نجات یافتگان از کشتار نازی ها در «ارادور» که اکنون ۹۵ سال دارد در واکنش به حادثه روز جمعه گفت: «آنچه من را تکان می دهد این است که نمی توانیم درک کنیم که کودکان و زنان با درد و رنجی مخوف از بین رفتند.

»

آزادی بیان، یهودستیزی و انکار هولوکاست در فرانسه بازدید امانوئل ماکرون از روستای «ارادور» در سال ۲۰۱۷ AP Photo رهبران جناح های مختلف سیاسی فرانسه از جمله مارین لوپن، رهبر حزب راست افراطی «اتحاد ملی» شعارنویسی اخیر «ارادور» را محکوم کرده اند.

سالانه حدود ۳۰۰ هزار نفر از مرکز یادبود قربانیان کشتار نازی ها در «ارادور» بازدید می کنند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در ترکیه به 235 هزار و 569 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در ترکیه به 235 هزار و 569 نفر رسید در طول 24 ساعت گذشته 1203 تن دیگر در ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شده و مجموع مبتلایان به 255 هزار و 723 نفر رسید. شمار قربانیان کرونا نیز با مرگ 22 نفر دیگر در این بازه زمانی به 6080 نفر رسید

شمار مبتلایان ویروس‌کرونا از ۲۳ میلیون نفر گذشت؛ وضعیت ایران در جدول جهانی چیست؟شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا روز جمعه ۲۱ اوت (۳۱ مرداد) از ۲۳ میلیون نفر گذشت.

سقوط هواپیمای باربری در سودان جنوبی؛ 7 نفر جان باختند

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 236 هزار و 370 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 236 هزار و 370 نفر رسید در طول 24 ساعت گذشته 1309 تن دیگر در ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شده و مجموع مبتلایان به 257 هزار و 32 نفر رسید. شمار قربانیان کرونا نیز با مرگ 22 نفر دیگر در این بازه زمانی به 6102 نفر رسید

شمار قربانیان ویروس کرونا در جهان از مرز ۸۰۰ هزار نفر گذشتقاره آمریکا همچنان بزرگترین کانون همه‌گیری ویروس کرونا است به نحوی که بیش از نیمی از موارد ابتلای جهانی به ویروس در این قاره به ثبت رسیده است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 23 میلیون نفر فراتر رفت