انوشه آشوری، شهروند دوتابعیتی زندانی در ایران، اعلام اعتصاب غذا کرد

03/11/1400 02:37:00 ق.ظ

خانواده انوشه آشوری، شهروند ایرانی-بریتانیایی که به اتهام جاسوسی در ایران زندانی است، اعلام کردند که او در اعتراض به شرایط خود در زندان اقدام به اعتصاب غذا خواهد کرد.

خانواده انوشه آشوری، شهروند ایرانی-بریتانیایی که به اتهام جاسوسی در ایران زندانی است، اعلام کردند که او در اعتراض به شرایط خود در زندان اقدام به اعتصاب غذا خواهد کرد. نسخه چاپی خانواده انوشه آشوری، شهروند ایرانی-بریتانیایی که به اتهام جاسوسی در ایران زندانی است، روز شنبه دوم بهمن اعلام کردند که او در اعتراض به شرایط خود در زندان و آن‌چه عدم تلاش برای آزادی وی عنوان شده است، اقدام به اعتصاب غذا خواهد کرد.

انوشه آشوری که اکنون ۶۷ سال دارد، سال ۱۳۹۶ زمانی که برای دیدار به مادر خود به ایران رفته بود بازداشت و دو سال بعد در دادگاهی به اتهام «جاسوسی برای اسرائیل» و «تحصیل مال نامشروع» به ۱۲ سال زندان محکوم شد.

الیکا آشوری، دختر آقای آشوری، با انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی گفت که پدر او از روز یکشنبه سوم بهمن ماه در زندان اوین تهران دست به اعتصاب غذا خواهد زد، بلکه بریتانیا اقدامی برای آزادی او بکند. خانم آشوری اظهار داشت که خانواده او «هیچ نشانه‌ای دال بر آن ندیده‌اند که آسایش گروگان‌هایی که ایران آنها را در اختیار دارد برای دولت‌های اروپایی، بریتانیا و ایالات متحده، اولویت داشته باشد». headtopics.com

ایران جهنم دنیا شده. لعنت_بر_جمهوری_اسلامی

وی افزود: «نیازی به گفتن نیست که ما در آستانه ۶۸ سالگی او به شدت نگرانی شرایط جسمانی‌اش هستیم.»

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

بازداشت فعالان حقوق زنان در کابل به دست طالبان در پی اعتراض به حجاب اجباریطالبان تعدادی از فعالان حقوق زنان در کابل را با یورش به خانه‌های آن‌ها پس از ضرب و شتم بازداشت کرده‌اند. لعنت بر شما. خوب کاری کرده اند این تهمت است به طلبان دروغ است

آمار رسمی کرونا در ایران؛ اُمیکرون در حال تبدیل به سویه غالب در کشوردر پی افزایش تدریجی آمار روزانه مبتلایان به کرونا و بالا رفتن شمار ابتلا به سویه امیکرون در ایران، وزیر بهداشت درباره غالب شدن این سویه جدید در کشور هشدار داد.

کارزار اعتصاب غذا در مقابل محل مذاکرات وین در اعتراض به گروگانگیری‌های ایرانعده‌ای از شهروندان ایرانی در کنار بری روزن، دیپلمات سابق آمریکایی که در هنگام اشغال سفارت آمریکا در تهران به گروگان گرفته شده بود و همچنین نزار زکا، شهروند مردم ایران از این کارزار رنج میبرند. کاش بر ای حقوق بشر آمریکایی هم اعتصاب میکردید. عربستان و امارات با کمک اطلاعاتی آمریکا و انگلیس زنان و بچه های یمنی رو می‌کشند ولی مدافعان به اصطلاح حق ق بشری همگی خفه شدند

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.

حمله هوایی ائتلاف عربی به زندانی در شمال یمن ده‌ها کشته به جا گذاشتگزارش‌ها حاکی از آن است که در حمله هوایی ائتلاف عربی به‌رهبری عربستان سعودی به زندانی در شمال یمن ده‌ها نفر کشته شده‌اند.

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیونددنزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب_غذا به بری_روزن بپیوندد نزار_زاکا که خود مدتی در ایران زندانی بود، در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند راهی وین می‌شود. We’ve only ever heard one name in all uprisings inside Iran Pahlavi کل آمریکایی ها اعتصاب کنند سرگرمی خوبیه دموکراتها دوباره کیسه های دلار رو آماده کردند تا گروگانها رو از جمهوری اسلامی بخرند.