انهدام انبار مهمات پ.ک.ک توسط ترکیه در شمال عراق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

14.11.2019وزارت دفاع ملی ترکیه طی پیامی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: سربازان مستقر در پایگاه نظامی «گدیک» در شمال عراق یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.

14.11.2019وزارت دفاع ملی ترکیه طی پیامی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: سربازان مستقر در پایگاه نظامی «گدیک» در شمال عراق یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک را با خمپاره هدف قرار داده و منهدم کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نیروهای مسلح ترکیه یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق را منهدم کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شش تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه از هلاکت 6 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در منطقه زاپ شمال عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگاری در واشنگتندو تن از حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگار سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه در واشنگتن حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: آنچه شما از آن به‌عنوان کرد یاد می‌کنید، شاخه پ.ک.ک است- خبرگزاری آناتولی اردوغان: فرهاد عبدی شاهین (مظلوم کوبانی)، فرزندخوانده عبدالله اوجالان سرکرده گروه تروریستی و تجزیه‌طلب پ.ک.ک است ترامپ: ترکیه از 4 میلیون پناهجو میزبانی کرده و اکنون نوبت اروپاست که مسئولیت خود در این زمینه را انجام دهد اردوغان (درباره پناهجویان سوری): 40 میلیارد دلار برای آنها هزینه کرده‌ایم. اروپا متاسفانه فقط 3 میلیارد یورو به ما داده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در استان شانلی‌اورفای ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیروهای گشتی ترکیه در کوبانی به سوی معترضان کُرد آتش گشودنداین دومین بار ظرف کمتر از یک هفته است که یک غیرنظامی در جریان تظاهرات بر ضد حضور نظامی ترکیه در مناطق کرد نشیان شمال سوریه کشته می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد/ جشن و پایکوبی در خیابان‌هاتیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد جشن و پایکوبی در خیابان‌ها بعد بازی تیم‌های ملی ایران و عراق، خیابان‌های شهرهای مهم عراق که در هفته‌های گذشته در تسخیر تظاهرات کننده‌ها بود، غرق در شادی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »