انهدام انبار مهمات پ.ک.ک توسط ترکیه در شمال عراق

14/11/2019 09:56:00 ب.ظ

انبار, عراق

انهدام انبار مهمات پ.ک.ک توسط ترکیه در شمال عراق

14.11.2019آنکارا/ یلدیز آکتاش/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی ترکیه طی پیامی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: سربازان مستقر در پایگاه نظامی «گدیک» در شمال عراق یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک را با خمپاره هدف قرار داده و منهدم کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

نیروهای مسلح ترکیه یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق را منهدم کردند.

شش تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه از هلاکت 6 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در منطقه زاپ شمال عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

حمله حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگاری در واشنگتندو تن از حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگار سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه در واشنگتن حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: آنچه شما از آن به‌عنوان کرد یاد می‌کنید، شاخه پ.ک.ک است- خبرگزاری آناتولی اردوغان: فرهاد عبدی شاهین (مظلوم کوبانی)، فرزندخوانده عبدالله اوجالان سرکرده گروه تروریستی و تجزیه‌طلب پ.ک.ک است ترامپ: ترکیه از 4 میلیون پناهجو میزبانی کرده و اکنون نوبت اروپاست که مسئولیت خود در این زمینه را انجام دهد اردوغان (درباره پناهجویان سوری): 40 میلیارد دلار برای آنها هزینه کرده‌ایم. اروپا متاسفانه فقط 3 میلیارد یورو به ما داده است

وقوع انفجار در استان شانلی‌اورفای ترکیه

نیروهای گشتی ترکیه در کوبانی به سوی معترضان کُرد آتش گشودنداین دومین بار ظرف کمتر از یک هفته است که یک غیرنظامی در جریان تظاهرات بر ضد حضور نظامی ترکیه در مناطق کرد نشیان شمال سوریه کشته می شود.

تیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد/ جشن و پایکوبی در خیابان‌هاتیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد جشن و پایکوبی در خیابان‌ها بعد بازی تیم‌های ملی ایران و عراق ، خیابان‌های شهرهای مهم عراق که در هفته‌های گذشته در تسخیر تظاهرات کننده‌ها بود، غرق در شادی شد.

نیروهای مسلح ترکیه یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.وزارت دفاع ملی ترکیه از هلاکت 6 عضو گروه تروریستی پ.دو تن از حامیان گروه تروریستی پ.13.

ک.ک در شمال عراق را منهدم کردند.ک در منطقه زاپ شمال عراق خبر داد. 14. 14.11.11.2019 آنکارا/ یلدیز آکتاش/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه طی پیامی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: سربازان مستقر در پایگاه نظامی «گدیک» در شمال عراق یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.پ.

ک.ک.آر.ک را با خمپاره هدف قرار داده و منهدم کردند. وزارت دفاع ملی ترکیه به این پیام توئیتری ویدئویی را از لحظه انهدام این انبار مهمات ضمیمه کرده است. براساس این اطلاعیه٬ عملیات ارتش ترکیه در این منطقه همچنان ادامه دارد. . این دو نفر در لباس گردشگران به من نزدیک شدند و سپس مرا مور حمله فیزیکی و دشنام قرار دادند یکی از آنها اهل خاورمیانه بود و چیزهایی به زبان کردی و عربی گفت.