انهدام مهمات گروه تروریستی پ.ک.ک

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استانداری بیتلیس ترکیه اعلام کرد در عملیات ضد تروریستی صاعقه-12 سه بمب دست‌ساز مدفون شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک در شهرستان موتکی کشف و خنثی شد.

استانداری بیتلیس ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: در عملیات ضد تروریستی صاعقه-12 نیروهای ژاندارمری کشور برای انهدام مواضع و پناهگاه‌های تروریستها، سه بمب دست‌ساز مدفون شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک در شهرستان موتکی کشف و خنثی شد.

در این بیانیه آمده ‌است: در این عملیات سه بمب ساخته شده با 15 کیلوگرم نیترات آمونیوم تقویت شده کشف و منهدم شد. عملیات نیروهای امنیتی کشور با همکاری ساکنان منطقه برای برقراری امنیت و آرامش در منطقه ادامه خواهد یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشت عنصر گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ در منطقه عملیات چشمه صلح از پای درآمدندهشت عنصر گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ در منطقه عملیات چشمه_صلح از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سه تروریست پ.ک.ک تسلیم نیروهای امنیتی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عرضه اولیه درشت در یک شنبه آینده + جزئیات- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimعرضه اولیه درشت در یک‌شنبه آینده سهام گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر۱ یکشنبه ۳۰ شهریور در فرابورس ثبت سفارش می‌شود بورس دامنه قیمت هر سهم بین ۹۵۰ تا ۱۱۰۰ تومان تعیین شده است که با در نظر گرفتن تعداد ۱۱۰۰ سهم و ارقام قیمتی دامنه می‌توان پیش بینی کرد که حداقل ۱ میلیون و ۴۵ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان برای نقدینگی نیاز است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ماجرای انتشار خبر درگیری و تجمع زائران در مرز شلمچه چیست؟- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimماجرای خبر درگیری و تجمع زائران در مرز_شلمچه چیست؟ معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان: امروز و روز گذشته حدود ۲۵۰ نفر از زائران اربعینحسینی بومی شهرستان آبادان و خرمشهر قصد پیاده‌روی به سمت مرز شلمچه را داشتند با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و ممانعت کشور عراق در پذیرش زائران، در ورودی و خروجی شهرستان‌ها عوامل انتظامی و مرزبانی ایست بازرسی و موانع ایجاد کردند متاسفانه تعدادی از زائران با مقاومت بسیار بالا و با تندروی قصد رفتن به سمت مرز شلمچه را داشتند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ۷ عضو یک گروه هکری چینی را تحت پیگرد قرار دادمقامات ایالات متحده آمریکا یک گروه هکری موسوم به APT41 را به نفوذ به شبکه‌های دولتی، جاسوسی از فعالان هنگ‌کنگی و حمله سایبری به سرور شرکت‌ها برای اخاذی متهم کرد‌ه‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نجات حیوانات وحشی پس از آتش‌سوزی در آمازونگروه های نجات می دانند که آتش سوزی به خودی خود یک مشکل بزرگ است اما حیوانات پس از آن با گرسنگی و تشنگی مواجه می شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »