انهدام کارگاه تولید سلاح سرد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایلنا:رییس پلیس تهران بزرگ با اعلام انهدام یک کارگاه تولید سلاح سرد گفت: متاسفانه روند ورود کالا قاچاق به تهران رو به افزایش است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ در حاشیه سی و ششمین مرحله از اجرای طرح رعد توسط پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران گفت: این طرح از حدود بیش از دو سال پیش آغاز شده است و محصول تلاش خدمات کلانتری ها و پلیس پیشگیری است.

وی ادامه داد: همچنین در این مرحله از طرح رعد مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف و ضبط شده است و متاسفانه روند قاچاق کالا رو به افزایش است. در این مرحله نیز ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده ده میلیارد تومان است. وی ادامه داد: همچنین ۱۱۸۱۳ قلم از اموال سرقتی کشف شده است که ارزش ریالی آن بالغ بر ۸ میلیارد تومان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انهدام شبکه فساد در شهرداری پردیسکار این نیرو چیست؟ (+سپاه) نجات اخوندا ب هر قیمتی حتی کشتن زن باردار ، بچه ۱۲-۱۳ ساله در مقابل این جانی ها رحم،مروت و کنار بزارید تا الانشم زیادی هزینه دادیم دفاع_مشروع
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدور مجوز تولید سریال‌های نمایش خانگی متوقف شدصدور مجوز تولید سریال‌های نمایش خانگی متوقف شد مدیر کل دفتر نظارت بر تولید فیلم: تعداد مجوزهای صادرشده و سریال‌های درحال تولید و آماده توزیع برای نمایش خانگی بیشتر از نیاز و ظرفیت بازار است مثلا خیلی سریال هاشون جذابه 😒 ایرانی سرفراز عنه همه چی در بیار 😁
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انهدام شبکه فساد در شهرداری پردیسکار این نیرو چیست؟ (+سپاه) نجات اخوندا ب هر قیمتی حتی کشتن زن باردار ، بچه ۱۲-۱۳ ساله در مقابل این جانی ها رحم،مروت و کنار بزارید تا الانشم زیادی هزینه دادیم دفاع_مشروع
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی: تولید بیشتر مسکن برای مهار قیمت از سیاست‌های دولت استوزارت صمت ماسک ارزان در اختیار مردم قرار می‌دهد | ربیعی: با توجه به اینکه پوشیدن ماسک توسط همه مردم در خارج از خانه از مهمترین روش‌های موثر در مقابله با کرونا است، به وزارت صمت مسئولیت داده شد ماسک ارزان در اختیار مردم قرار بگیرد وزارت صمت از مهمترین کانون های فساد و تبعیض اقتصادی کشور هست. چطور میشه به وعده آقای سخنگوی دولت اعتماد کرد! بی_تدبیری فساد_دولتی فریب_مردم_ممنوع چند استان وارد مرحله پیک کرونا شده‌اند | ربیعی: الان ما در استان‌های خوزستان، ‌هرمزگان، لرستان، کردستان، بوشهر، آذربایجان_غربی و کرمانشاه وارد مراحلی از پیک شده‌ایم جعبه_سیاه هواپیمای_اوکراین | ربیعی با اشاره به سخنان سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: چیزی برای پنهان کردن موضوع از جانب ما وجود ندارد. امکان خواندن جعبه سیاه در ایران نیست، تصمیم به ارسال جعبه سیاه گرفته شده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برنامه دولت برای تسهیل فرآیندهای ورود به بازار کسب و کار و کاهش زمان صدور مجوزهارئیس جمهور گفت: برنامه دولت برای نیل به جهش تولید فراهم نمودن تمامی امکانات و منابع در این زمینه است و همه ظرفیت های کشور در سال اقتصاد بدون نفت به رشد و رونق اقتصادی با محوریت جهش تولید اختصاص خواهد یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادبه زبون بیزبونی میگه اره تو ماتحتتشون رفته بنويسيم، فعالان بخش توليد. بخوانيم دلالان خودي! دراین مملکت فقط فعالان بخش تولید نیستند که زندگی می کنند .
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »