انقلاب اسلامی سرآغاز یک دوره جدید در تاریخ بشریت است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت موتور محرک ایران در فتح قله‌های پیشرفت خواهد بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

غلامرضا سلیمانی، هفدهم مهرماه در اجلاسیه وفاداران ایل، گرامیداشت ۱۰۰۰ شهید والامقام جامعه بزرگ عشایری لرستان که در دهکده مقاومت خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به رهبری تمام و نقش آفرینی ملت به پیروزی رسید.

وی افزود: همواره برای جنگ‌ها ایالات و عشایر نفرات داوطلب خود را اعزام می‌کردند و یک نیروی دفاعی تشکیل می‌دادند، ولی چون ایران ذخایر نفتی داشت روباه پیر برای اولین بار حکومت شاهنشاهی را در ایران تشکیل دادند و رضا پالانی را با لقب جعلی و تقلبی رضا خانی فرمانده قزاق و بعد از آن سردار سپه و بعد او را پادشاه ایران کردند و برای اولین بار نقش نیروی دفاعی مردمی کنار زده شد.

سلیمانی افزود: پادشاه مملکت در زمان اشغال کجا یه اشغال‌گران اعتراض کرد و زمانی که اشغالگران به خیابان‌ها می‌آمدند و آن فجایع را بر نوامیس ما آوردند پادشاه کجا بود. رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) به میدان آمدند و پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات بزرگی در منطقه بود.

وی ادامه داد: رسانه‌های غربی می‌خواهند فرقه رجبی که در کنار صدام متجاوز قرار گرفت و با ملت ایران و عراق وارد جنگ‌ شد را به‌عنوان میهن پرست معرفی کنند، بدون تردید میهن پرستان واقعی شهدای شما و شهدای عشایر، عشایر و عشایر لرستان هستند که در مقابل چنگیز مغول ایستادند و در مقابل تیمور لنگ ایستادند و عثمانی‌ها را در رومشکان شکست داده و در مقابل رضاخان وارد جنگ‌ شده و زیر سلطه نرفت و با صدام وارد جنگ‌ شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس/ دیدار اعضای دومین کنگره ملی شهدای همدان با رهبر انقلابدیدار رهبر انقلاب اسلامی با دست‌اندرکاران برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان همدان که در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۲ برگزار شده بود،شب گذشت(یک‌شنبه) منتشر شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

در مدارس به کودکان و نوجوانان یاد می‌دهیم ظلم ستیز باشندوزیر آموزش و پرورش گفت: امروز انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب اسلامی به کابوس رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی استفرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تسلیت قالیباف برای درگذشت نماینده شیروان در مجلس اولرئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت نماینده شیروان در دوره اول مجلس را تسلیت گفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارها تاکیدشده جمهوری اسلامی در موضوع زن در موضع تهاجم است؛ غرب باید پاسخگوی لگدمال کردن عزت و شرافت زن باشدمتن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان همدان که در تاریخ چهار‌شنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ برگزار شده بود، امشب در محل برگزاری همایش در همدان منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به درخشش استان همدان در مقاطع مختلف تاریخ تاکنون به‌ویژه در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفتند: مهمترین وظیفه، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا با کارهای فاخر هنری و رساند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بارها تاکیدشده جمهوری اسلامی در موضوع زن در موضع تهاجم استبه گزارش شبکه شرق، متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان همدان که در تاریخ چهار‌شنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ برگزار شده بود، امشب در محل برگزاری همایش در همدان منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به درخشش استان همدان در مقاطع مختلف تاریخ تاکنون به‌ویژه در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفتند: مهمترین وظیفه، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا با کارها
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »