دانشگاه_کابل, تروریستی, کابل, کشور افغانستان

دانشگاه_کابل, تروریستی

انفجار مقابل دانشگاه کابل با 4 کشته و 16 زخمی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

مقامات افغان اعلام کردند که بر اثر انفجار در ورودی دانشگاه کابل چهار دانشجو کشته و 16 تن دیگر نیز زخمی شدند.

19/07/2019 02:41:00 ب.ظ

بر اثر انفجار امروز مقابل ورودی دانشگاه_کابل تاکنون ۴ نفر کشته و ۱۶ نفر دیگر زخمی شدند ایران حمله تروریستی در کابل را محکوم کرد

مقامات افغان اعلام کردند که بر اثر انفجار در ورودی دانشگاه کابل چهار دانشجو کشته و 16 تن دیگر نیز زخمی شدند.

، مقامات افغان اعلام کردند که لحظاتی پیش یک خودروی بمب گذاری شده در برابر ورودی دانشگاه کابل منفجر شده است.منابع محلی از کشته شدن دست‌کم چهار غیرنظامی و زخمی شدن بیش از 16 تن دیگر خبر می‌دهند.«وحید مایار» سخنگوی وزارت بهداشت و درمان افغانستان نیز تصریح کرد که تا کنون چهار کشته و 10 زخمی از محل حادثه به بیمارستان‌ مرکزی در کایل منتقل شدند.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد اسرائیل خواستار «لغو فوری» حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی شد

انفجار زمانی رخ داده است که شماری از دانشجویان برای حضور در امتحان دانشکده حقوق در برابر درب ورودی دانشگاه کابل تجمع کرده بودند.«فرامرز فرودس» سخنگوی پلیس کابل اظهار داشت: پس از انفجار بمب دیگری نیز در برابر ورودی دانشگاه کابل کارگذاری شده بود که از سوی نیروهای امنیتی افغان کشف و خنثی شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

انفجار در ورودی دانشگاه کابل تعدادی کشته و مجروح به‌جا گذاشت | DW | 19.07.2019بامداد جمعه با انفجار بمبی در ورودی جنوبی دانشگاه کابل ، شماری کشته و زخمی شدند. رویداد خونین به علت انفجار مین مغناطیسی که در یک خودرو جاسازی شده بود، رخ داد.

انفجار در ورودی دانشگاه کابل؛ دست‌کم چهار نفر کشته شدندوحیدالله مایار سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان کشته شدن دست‌کم چهار نفر را تایید کرد و افزود: «پس از این انفجار، ۱۶ زخمی نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.»

انفجار در ورودی دانشگاه کابل تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشته استوزارت داخله/ کشور افغانستان اعلام کرده که در ورودی دانشگاه کابل یک مین مغناطیسی جاسازی شده در یک خودرو منفجر شده است. وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان گفته است در این انفجار تعدادی کشته و زخمی شده‌اند.

افزایش قربانیان انفجار در نزدیکی دانشگاه کابلتاکنون هشت تن بر اثر انفجار بمبی در نزدیکی ورودی دانشگاه کابل افغانستان کشته و 33 تن دیگر نیز زخمی شده اند.

انفجار در دانشگاه کابل باعث مرگ دست‌کم شش نفر شدوقوع انفجاری در محل ورودی دانشگاه کابل باعث مرگ شش نفر و زخمی شدن دست‌کم ۲۷ تن دیگر شد. به گزارش رویترز، این انفجار زمانی رخ داد که دانشجویان در انتظار برگزاری امتحان بودند. یک مقام وزارت بهداشت اف

جزئیاتی از دادگاه فردی که برای بایدن و کلینتون بمب فرستاد؛ اف‌بی‌آی: بمب‌ها قابلیت انفجار نداشتجزئیاتی از دادگاه فردی که برای بایدن و کلینتون بمب فرستاد؛ اف‌بی‌آی: بمب‌ها قابلیت انفجار نداشت سیاک، ۵۷ ساله، به دفعات گفته هرگز قصد آسیب رساندن به کسی را نداشته است. وکیل او اینک بر مبنای گزارش «اف بی آی» بر این ادعا تاکید خواهد کرد.