انفجار شبانه در ابوظبی باعث نگرانی ساکنان از حمله‌ای جدید شد

20/11/1400 10:57:00 ق.ظ

مقامات امارات از شهروندان خواسته‌اند که «با پرهیز از پخش شایعات تنها اطلاعات منتشرشده از سوی منابع رسمی» را دنبال کنند.

مقامات امارات از شهروندان خواسته‌اند که «با پرهیز از پخش شایعات تنها اطلاعات منتشرشده از سوی منابع رسمی» را دنبال کنند. وقوع انفجاری پس از نیمه شب در یکی از ساختمان‌های مرکز ابوظبی، پایتخت امارات عربی متحده باعث رعب و وحشت ساکنان این شهر شد.

هر چند علت این حادثه انفجار یک کپسول گاز اعلام شد اما تصور اولیه ساکنان ابوظبی که طی چند هفته اخیر چند بار هدف حملات موشکی و پهپادی از طرف نیروهای حوثی در یمن قرار گرفته‌اند وقوع حمله‌ای جدید بود.

سفارت آمریکا در امارات عربی متحده پس از انفجار در یکی از ساختمان‌های مرکز ابوظبی «هشداری امنیتی» منتشر کرده بود. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید با این حال رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که نیروهای امدادرسانی موفق به «اطفای حریق» در ساختمان شدند. بنا به همین گزارش علت آتش‌سوزی انفجار یک کپسول گاز بود و در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

گروهی کمتر شناخته‌شده مسئولیت حمله پهپادی جدید به امارات را برعهده گرفت به دنبال این حادثه مقامات امارات از شهروندان خواستند که «با پرهیز از پخش شایعات تنها اطلاعات منتشرشده از سوی منابع رسمی» را دنبال کنند. headtopics.com

امارات عربی متحده که عضو ائتلاف نظامی به رهبری عربستان علیه شورشیان حوثی در یمن است از چند هفته پیش هدف چند حمله پهپادی و موشکی قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

دو صدای انفجار در ابوظبی؛ نیروهای امدادی می‌گویند انفجار سیلندر گاز بودسه‌شنبه شب ۱۹ بهمن دو صدای انفجار توجه‌ها را در ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی به خود جلب کرد. چند ساعت بعد از این صدای انفجار، خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات امدادی پایتخت امارات نوشت آتش‌سوزی در طبقه بالای یک ساختمان ناشی از انفجار سیلندر گاز بود و خسارت جانی نداشت. سیلندر گاز تو …… آدم دروغگو😂😂😂 ان شاالله که گربه است! اون بالا سیلندر گاز چکار میکنه؟!

انفجار در ابوظبی و هشدار سفارت آمریکا در امارات | DW | 09.02.2022امارات می‌گوید، حریق در ساختمانی در مرکز ابوظبی که بسیاری در شبکه‌های اجتماعی آن را حمله‌ای جدید قلمداد کردند ناشی از انفجار یک سیلندر گاز بوده است. سفارت آمریکا به شهروندان خود هشدار داده است. chawshin_83 همیشه فکر میکردم خبرات موثقه SHIBA 🚀❤️💙🚀shibaswap 🚀🚀shibainu 💙💙leash ❤️❤️shibabone 🚀🌺 shibacoin 🚀🚀🚀🚀 Oshiverse 🚀 shibarmy❤️🚀🚀❤️ Shibarium 🚀🚀🚀 shib ❤️🚀🚀 shibarmystrong 🚀🚀❤️ bone 🍖🍖 باور کنیم آمریکایی ها بخاطر انفجار یک کپسول گاز ،به شهروندانش هشدار می‌دهد!!!!

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست

امیرعبداللهیان: در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده استامیرعبداللهیان: *در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده است *به تلاش‌هایمان برای رسیدن به یک توافق خوب و حتی جدی ادامه می‌دهیم *امیدواریم در این مرحله بتوانیم به توافق نهایی نزدیک شویم