انفجار در ورودی دانشگاه کابل تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشته است

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت داخله/کشور افغانستان اعلام کرده که در ورودی دانشگاه کابل یک مین مغناطیسی جاسازی شده در یک خودرو منفجر شده است. وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان گفته است در این انفجار تعدادی کشته و زخمی شده‌اند.

MOI AFGHANISTAN

وزارت داخله/کشور افغانستان تائید می‌کند که انفجار مین مغناطیسی جاسازی شده در یک خودرو در ورودی دانشگاه کابل، در حوزه سوم این شهر رخ داده است. این وزارت گفته این رویداد تاکنون ۴ کشته و ۴ زخمی در پی داشته است. وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان در صفحه توییترش نوشته که ٦ کشته و ٢٧ زخمی از این رویداد به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درباره حریم خصوصی در اینترنت؛ 'شیطان' در جزئیات استبحث حریم خصوصی طی هفته‌‌های گذشته در توییتر فارسی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است که در مواردی مانند موضوع آپارتمان نشینی و حق و حقوق ساکنین، در دنیایی اینترنت نیز با رویکرد‌های متفاوت همراه بوده است. نگرانی درباره استفاده از اپلیکیشن فیس‌اَپ هم به این بحث‌ها اضافه شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایک پنس: آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است🔴خبر فوری | مایک پنس : آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است آقای پنس با اشاره به این که مردم ایران از آزادی‌های کمی برخوردارند از جانب مردم آمریکا به مردم ایران پیام داد: بدانید در کنار شما هستیم و برایتان دعا می‌کنیم. درود بر ملت آمریکا سلام برای من جالب هستش که چرا امریکا از مردم ایران حمایت میکند و از سوی دیگر مردم ایران رو تحریم میکند و تحدید میکنید اینو میشه برام تضیح بدید اگر دولت امریکا در کنار مردم ایران باشد نباید تحریم کند چون تحریم ها باعث مختل شدن زندگی مردم ایران میشود نه رژیم ایران پس بهتر است یه کم فکر به خرج بده دولت امریکا تا مردم ایران و تحریم نکنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشتدیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشت زمانی که ویلیام سالیوان سفیر سابق آمریکا در تهران اوایل سال ۱۹۷۹ از سمت خود کناره گیری کرد، واشنگتن بروس لینگن را به عنوان رهبر کوتاه مدت سفارت در تهران برگزید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی در اربیل؛ 'دست کم یک دیپلمات ترکیه کشته شده است'وزارت خارجه ترکیه تایید کرده است که در جریان تیراندازی در رستورانی در اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، یکی از کارکنان کنسولگری ترکیه در این شهر کشته شده است. خبرگزاری رویترز از کشته شدن سه نفر از جمله معاون کنسولگری ترکیه در اربیل در این حادثه خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

محمدعلی نجفی: میترا استاد نه 'مهدورالدم' بود، نه 'پرستو'محمدعلی نجفی در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به قتل میترا استاد گفت که او 'مهدورالدم' بودن میترا استاد را 'اصلا' در دفاعیات مطرح نکرده است. آقای نجفی همچنین گفت 'در هیچ جا و هیچ زمانی'، در مورد همسر مقتولش از لفظ 'پرستو' استفاده نکرده است. آقای نجفی وکیل خود را هم برکنار کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در میدان حسن‌آباد تهران + ویدئوسخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره آتش‌سوزی در میدان حسن‌آباد: * این حادثه در یک انبار در طبقه دوم یک ساختمان رخ داده است * وسعت آن به بافت تاریخی که در شمال‌غربی این میدان واقع شده است نیز سرایت کرده بود * این حادثه تاکنون خسارت جانی نداشته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »