انفجار در یکی از کوره‌های پالایش نفت بندرعباس؛ چندین نفر کشته و زخمی شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از کوره‌های پالایش نفت در بندرعباس دچار حریق شد و در این حادثه چندین نفر کشته و زخمی شدند. - Anadolu Ajansı

یکی از کوره‌های پالایش نفت در بندرعباس دچار حریق شد و در این حادثه چندین نفر کشته و زخمی شدند.به گزارش رسانه‌های ایران، یکی از کوره‌های پالایش نفت در بندرعباس دقایقی پیش دچار حریق شد و در این حادثه چندین نفر کشته و زخمی شدند.بر اساس اعلام مسئول روابط عمومی این مجموعه، خسارت جدی به مجموعه و کارکنان وارد نشده است و تنها دو نفر از پرسنل متحمل آسیب جزئی شده‌اند که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

خبرگزاری ایسنا نیز گزارش داد که فرایند امدادرسانی به اتمام رسیده است و گزارش تکمیلی به زودی اعلام می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از شکار کفتار تا انهدام مرکاوا/ضربات دردناک جناح‌های مختلف رزمندگان مقاومت به اشغالگران +فیلمارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه از کشته شدن ۵۷۳ افسر و سرباز و زخمی شدن ۲ هزار و ۹۱۸ نفر دیگر از هفتم اکتبر گذشته خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

طی حملات دیشب اسرائیل به غزه 60 فلسطینی دیگر کشته شدنددر حملات شب گذشته ارتش اسرائیل به نوار غزه بیش از 60 فلسطینی کشته و تعدادی زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دوسومِ ۹۹ خبرنگار جان‌باخته در سال ۲۰۲۳، در جنگ غزه کشته شدندبر اساس گزارش تازهٔ «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران» بیش از سه‌چهارم از ۹۹ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای که در سال ۲۰۲۳ جان باختند، در جریان جنگ غزه کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ادامه فشارها بر معلمان؛ ۹ نفر از فرهنگیان گیلان احضار شدند۹ نفر از فعالان صنفی فرهنگی در گیلان در حالی احضار شدند که سه نفر از آن‌ها در حال حاضر در زندان به‌سر می‌برند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یک «سرهنگ سپاه پاسداران» در حمله منتسب به اسرائیل در سوریه کشته شددر پی حمله اسرائیل به یک «ویلا» در ساحل بندر بانیاس سوریه، دست کم سه نفر از جمله یک عضو سپاه پاسداران کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک‌تایمز به نقل از مقامات غربی: انفجار خطوط لوله انتقال گاز ایران، کار اسرائیل بودانفجار در لوله‌های انتقال گاز در سه استان ایران؛ وزیر نفت: از قبل می‌دانستیم و آماده بودیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »