انفجار مین کنار جاده‌ای جان 8 نفر را در بلخ افغانستان گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

بر اثر انفجار مین کنار جاده‌ای در شهرستان چمتال ولایت بلخ در شمال افغانستان 8 نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

Sayed Khodaberdi Sadat,Shukrullah Naser |عبدالمتین خواجه‌زاده، فرماندار شهرستان چمتال ولایت بلخ در شمال افغانستان به خبرنگار آناتولی گفت که در نتیجه برخورد یک خودرو حامل غیرنظامیان با بمب کنار جاده‌ای در مسیر چمتال-بلخ 8 نفر کشته شدند.

وی افزود:"خودروی حامل 8 مسافر که همه غیرنظامیان بوده‌اند، هنگام عبور با مین کنارجاده جاسازی شده توسط طالبان برخورد کرده و تمام سرنشنیان آن کشته شدند". گفته می شود این رویداد در نزدیکی روستای خلاچی شهرستان چمتال رخ داده که 7 مرد و یک زن در میان کشته‌ شدگان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: هیچ نقشی در انفجار سکوی موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان نداشتیم«ظاهرا اخباری منتشر شده که سومین تلاش برای استقرار ماهواره در مدار ناموفق بوده است. راستش ناهید۱ حالش خوب است و هم اکنون در آزمایشگاه مستقر است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار مرگبار در کارخانه مواد شیمیایی در هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عمران خان: پاکستان در کنار کشمیر خواهد ایستاد🔺عمران خان: پاکستان در کنار کشمیر خواهد ایستاد ⚡️هزاران نفر در پاکستان روز جمعه در اعتراض به تصمیم اخیر دهلی نو به ابطال وضعیت ویژه منطقه کشمیر تحت کنترل هند، در یک تظاهرات گسترده به خیابان ها آمدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: نقشی در انفجار سکوی پرتاب موشک ایران نداشتیمرئیس جمهور آمریکا اعلام کرد این کشور هیچ نقشی در انفجار سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر سفیر در استان سمنان ایران نداشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در انفجار پرتابگر ماهواره ایران دست نداشتدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز جمعه 30 آگوست 2019 گفت که آمریکا ارتباطی با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در انفجار موشک ماهواره‌‌بر ایران دخیل نبود | DW | 30.08.2019دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت آمریکا در شکست آزمایش موشک ماهواره‌ای در مرکز فضایی سمنان نقش نداشت. او با بهترین آرزوها، ابراز امیدواری کرده که مقامات ایرانی به علت مشکل پی ببرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »