انفجار یک انبار دیگر مهمات حشد الشعبی در شمال عراق | DW | 20.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

انفجار یک انبار دیگر مهمات حشد الشعبی در شمال عراق خبرگزاری‌های عراق از حمله پهپادی به انبار مهمات حشد الشعبی، گروه شبه‌نظامی مورد حمایت ایران یا انفجار در داخل این انبار خبر داده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مقامات رسمی عراق انفجاری در یک انبار مهمات متعلق به"یک گروه شبه نظامی تحت حمایت ایران در شمال عراق" رخ داده است. خبرگزاری‌های عراق از حمله پهپادی به انبار مهمات حشد الشعبی یا انفجار در داخل انبار نوشته‌اند.مقامات رسمی امنیتی عراق سه‌شنبه ۲۰ اوت (۲۹ مرداد) اعلام کردند که انفجاری در یک انبار مهمات واقع در شمال عراق رخ داده که متعلق به نیروهای شبه نظامی مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران است.

برخی رسانه‌های عراق علت این واقعه را حمله پهپادی و برخی دیگر انفجار در داخل انبار مهمات اعلام کرده‌اند. هنوز هیچ فرد یا سازمانی مسئولیت انفجار را بر عهده نگرفته است. ۲۱ مردادماه خبر وقوع انفجاری در یکی از انبارهای مهمات حشد الشعبی در پایگاه"الصقر" منتشر شد. پیش از آن نیز به فاصله کمتر از ده روز، دو پایگاه این نیروی هم‌پیمان ایران، نخست در منطقه آمرلی در استان صلاح‌الدین و سپس در پایگاه"ابو محمد المحمداوی" (کمپ اشرف سابق) در استان دیالی (دیاله) عراق هدف حمله قرار گرفتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازی‌های عراق در انتخابی جام جهانی در بصره برگزار می‌شودفیفا اعلام کرد تیم ملی فوتبال عراق می‌تواند بازی‌های خانگی خودش را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهر بصره برگزار کند تیم ملی فوتبال ایران باید برای برگزاری بازی با عراق در انتخابی جام جهانی به شهر بصره سفر کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در یک سال اخیر اتفاق افتاد؛ افزایش ۵۰۰ درصدی قیمت مسکن در شهرهای اطراف تهراندر یک سال اخیر اتفاق افتاد؛ افزایش ۵۰۰ درصدی قیمت مسکن در شهرهای اطراف تهران بانک مرکزی ایران پیشتر اعلام کرده بود که متوسط قیمت یک متر مربع واحد مسکونی در تهران تیرماه امسال به ۱۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید که ۹۱.۵ درصد بیش از تیر پارسال است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیرعامل ایران خودرو عوض می‌شود/برای چند ماه کالای اساسی در انبار داریمسخنگوی دولت گفت: مدیرعامل ایران خودرو امروز عوض می شوند و آقای علی‌آبادی که در مپنا بودند به ایران‌خودرو می‌روند. مدیرعامل سایپا مشکل خاصی نداشته و ممنوع الخروجی‌ شش ماه ایشان بر اساس شکایت مشتری ها بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق کشته شدندنیروهای مسلح ترکیه در ادامه عملیات «پنجه»، 5 عضو گرو تروریستی پ.ک.ک را در منطقه متینه شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار نخست‌وزیر عراق با وزیر دفاع آلمان در بغدادنخست وزیر عراق امروز با وزیر دفاع آلمان در بغداد دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد دو نماینده مسلمان کنگره از اسرائیل در یک کنفرانس خبریدو نماینده مسلمان مجلس آمریکا که اجازه ورود به اسرائیل را پیدا نکرده اند از اعضای کنگره آمریکا خواسته اند به جای آنها به اسراییل و کرانه باختری بروند تا با واقعیت زندگی 'در دوره اشغال' آشنا شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »