انفجار در یک انبار مهمات متعلق به پیشمرگه در عراق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

انفجاری در یک انبار مهمات متعلق به نیروهای پیشمرگه در عراق به وقوع پیوست. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اربیل/ خبرگزاری آناتولی

یک انفجارار در یک انبار مهمات متعلق به نیروهای پیشمرگه در اداره اقلیم کرد شمال عراق رخ داد که بر اساس برآورد‌های اولیه 3 نفر زخمی شده‌اند. به گفته شاهدان عینی در انبارمهمات در پایگاه آموزشی زروانی متعلق به پیشمرگه در اربیل واقع در اداره اقلیم کرد انفجارهای شدید و پی درپی به وقوع پیوسته است. همچنین گفته شد در پی این انفجار آتش‌سوزی بزرگی در این پایگاه رخ داده و علیرغم اعزام آتش‌‌نشانان تیم‌های دفاع مدنی، این آتش‌سوزی تحت کنترل قرار نگرفته است.

نیروهای امنیتی نیز جهت جلوگیری از وقوع انفجارهای محتمل مسیرهای منتهی به محل این حادثه را مسدود کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار ابتلا به کرونا در آمریکا به بالاترین حد در دو ماه اخیر رسیدبراساس آماری که دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا تهیه می کند شمار موارد تازه ابتلا به ویروس کرونا در این کشور در بالاترین میزان در دو ماه اخیر قرار دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ضرب و شتم شدید یک متخصص بیهوشی توسط همراهان یک بیمار در پیرانشهر+عکسرییس انجمن متخصصان بیهوشی ایران و معاون آموزشی سازمان نظام پزشکی با اشاره به ضرب و شتم بسیار شدید یک متخصص بیهوشی از سوی همراهان یک بیمار در شهر پیرانشهر، گفت: باید با ضاربین به شدت برخورد شود و انتظار برخورد قضایی محکمی در این باره داریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک سرباز ترکیه‌ای در اثر تیراندازی از خاک ایران به شهادت رسیددر اثر اصابت تیر از سمت مرز ایران به 3 سرباز ترکیه‌ای، یک تن شهید و دو تن مجروح شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گارگران معترض در ایران به یک سال حبس محکوم شدندچهل و دو نفر از کارگران شرکت پیمانکاری آذرآب که در راهپیمایی اعتراضی سال گذشته شرکت کرده بودند، به یک سال حبس محکوم شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدمیک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدم رضا مظاهری، فعال مدنی، می‌‌گوید در دادگاهی به ریاست ‌قاضی مقیسه در حالی که فرصت صحبت کردن به او داده نشده و قاضی حتی تفاوت پیامک و توئیت را نمی‌دانسته، به زندان محکوم شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دریاچه‌ای در هندوستان به گونه‌ای اسرارآمیز به رنگ صورتی درآمددریاچه‌ای در هندوستان به گونه‌ای اسرارآمیز به رنگ صورتی درآمد به گزارش سایت شبکه خبری «فاکس» رنگ دریاچه لونار در ایالت غربی-مرکزی ماهاراشتار، در عرض چند روز از سبز به صورتی تغییر کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »