انفجار و ریزش کامل ساختمان بنیاد نخبگان اهواز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

فرماندار اهواز گفته است علت انفجار ساختمان بنیاد نخبگان اهواز، «نشت گاز» بوده است و باعث ریزش کامل ساختمان گردیده است. معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان نیز گفته به دلیل اینکه اتفاق در روز تعطیل و شب ۱۳ خردادماه، بوقوع پیوسته است، اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«مسعود فلاحی»، فرماندار اهواز گفته است علت انفجار ساختمان بنیاد نخبگان اهواز، «نشت گاز» بوده است و باعث ریزش کامل ساختمان گردیده است.

«ولی الله حیاتی»، معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان نیز گفته به دلیل اینکه اتفاق در روز تعطیل و شب ۱۳ خردادماه، بوقوع پیوسته است، در زمان حادثه ساختمان خالی از سکنه بوده و هیچ تلفات انسانی در پی نداشته است.انفجار گاز در ساختمان بنیاد نخبگان خوزستان در بلوار اصلی گلستان اهواز ساعت ۲۲:۳٠ دیشب ۱۳ خردادماه اتفاق افتاد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که نزدیک به دو هفته از ریزش برج متروپل آبادان و کشته شدن تعدادی از شهروندان، می‌گذرد و در بسیاری از شهرهای ایران به ویژه در استان خوزستان، مردم در همدردی با جانباختگان این حادثه و اعتراض به عدم رسیدگی مناسب مسئولان، دست به اعتراضات گسترده‌ای زدند و در بسیاری از شهرهای خوزستان، همچنان جو امنیتی حاکم است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دبیر کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان ایران با اشاره به «مراحل ساخت ۲۰۰ ساختمان شبیه برج متروپل آبادان» در تهران بر رسیدگی فوری به وضعیت این ساختمان‌ها تاکید کرد. مردم بايد خون گريه كنند موقع كه خود قاتل مياد تا به وضعيت مقتول وخانوادش رسيدگي كند. بايد اسمش به جمهوري مافيايي ايران تغيير بدهند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه در صنعت ساختمان و احداث کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست گفته در تهران ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل_آبادان در حال ساخت است. تهران ایمنی_ساختمان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

علت انفجار در شهرستان کارون در خوزستان «در دست بررسی است»سعید کعبی فلاحیه، فرماندار کارون، به ایرنا گفت که انفجار بامداد جمعه ۱۳ خرداد در «محل دپوی زباله» در روستای قلعه کوچک کارون رخ داد و علت آن «فعلاً در دست بررسی است».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دولت در کنار مردم است/ باید بساط تنبلی برچیده شودسخنگوب دولت تاکید کرد: دولت در کنار مردم است و باید بساط تنبلی برچیده شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سهم مردان و زنان از بیکاری چقدر است؟در سال گذشته از نرخ بیکاری مردان کم شده، ولی بر بیکاری زنان افزوده شده است. زن بیکار نداریم. اشتباه محاسباتی دارن. همه زنان ایران خانه دار هستن که خوب، کار حساب میشه. حالا مردان رو باید بررسی کنم ببینم چرا اینقدر بیکار داریم و ناهار چی میخورن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست بایدن از کنگره برای تغییر قوانین حمل اسلحه: «چند قتل عام دیگر لازم است؟»جو بایدن به داده‌های مرکز کنترل بیماری ایالات متحده اشاره کرد که نشان می‌داد اسلحه (حتی بیشتر از تصادف با خودرو) قاتل شماره یک کودکان در آمریکا بوده است. بدون اسلحه که از گشنگی ممیرید🤣🤣 دمکراتها از بس ادم کشتند خسته شدن کنگره هم زیر بار نمیره این مافیای خودرو ما هست... امریکا مافیای اسلحشو داره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »