انفجار مهیب در خطوط انتقال برق اسرائیل/ ویدئو

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، رسانه‌ها و برخی منابع عبری‌زبان، از وقوع انفجار مهیب در اسرائیل و به صدا درآمدن آژیر خطر در بخش‌هایی از اسرائیل خبر داده‌اند. خبرگزاری «ایسنا» نوشت: «رسانه‌ها از انفجار بزرگ در یکی از خطوط انتقال برق اسرائیل، بین دو منطقه «کفر ثلث» و «عزون» در شرق «قلقیلیا» خبر داده‌اند.

به گزارش شبکه شرق، رسانه‌ها و برخی منابع عبری‌زبان، از وقوع انفجار مهیب در اسرائیل و به صدا درآمدن آژیر خطر در بخش‌هایی از اسرائیل خبر داده‌اند.

براساس اعلام منابع عبری، این انفجار همچنین در زمانی رخ داده که نیروهای اسرائیلی در محل مستقر بوده‌اند. جزئیات بیشتری از این خبر در دست نیست، اما حمله اخیر اسرائیل به تاسیسات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در دمشق سوریه، باعث شده است که مقامات اسرائیلی نگران پاسخ بعدی ایران باشند و از این‌رو، نگرانی‌ها در اسرائیل از پاسخ احتمالی ایران در حال افزایش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار مهیب منزل مسکونی در بروجرد/ ویدئوبه گزارش شبکه شرق، یک منزل مسکونی بر اثر انفجار مواد محترقه در بروجرد فروریخت. ریزش ساختمان در بروجرد بر اثر انفجار مواد محترقه، منجر به اعزام سه تیم عملیاتی هلال‌احمر به محل حادثه شد. صبح سه‌شنبه «۲۲ اسفند ۱۴۰۲»، ریزش ساختمانی در بروجرد بر اثر انفجار مواد محترقه رخ داد که در پی آن، تیم‌های امدادی هلال‌احمر و آتش‌نشانی به محل ریزش آوار اعزام شدند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

مذاکره بغداد با تهران برای انتقال گاز ترکمنستان/ همه بدهی‌های گاز ایران پرداخت شدوزیر برق عراق گفت که بغداد با تهران برای استفاده از خطوط ایران برای انتقال گاز ترکمنستان مذاکره می کند و تهران نیز در حال بررسی این موضوع است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مذاکره بغداد با تهران برای انتقال گاز ترکمنستان با استفاده از خطوط ایرانوزیر برق عراق گفت که بغداد با تهران برای استفاده از خطوط ایران برای انتقال گاز ترکمنستان مذاکره می کند و تهران نیز در حال بررسی این موضوع است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مذاکرات عراق با ایران برای انتقال گاز ترکمنستانوزیر برق عراق اعلام کرد بغداد مشغول مذاکره با تهران برای انتقال گاز ترکمنستان از طریق خطوط انتقال گاز ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی مهیب در پاساژ حیدری زاهدان/ ویدئوبه گزارش شبکه شرق، آتش‌سوزی مهیبی از سحرگاه امروز در پاساژ حیدری زاهدان رخ داده و تلاش‌ها برای مهار و اطفا آن در حال انجام است. آتش‌سوزی مهیبی از سحرگاه امروز «۲۳ اسفند ماه»، در پاساژ حیدری زاهدان رخ داده و تلاش‌ها برای مهار و اطفای این آتش‌سوزی ادامه دارد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

توصیه های برقی در هنگام سیلاب و آبگرفتگیمشترکان برق در صورت بروز هرگونه مشکل در شبکه برق محل خود، با شماره سراسری ١٢١ تماس بگیرند یا از طریق سامانه برق من، شرایط را گزارش دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »