انفجارهای پیاپی در فیلیپین؛ 14 کشته و 75 زخمی

03/06/1399 10:52 ب.ظ

در پی وقوع دو انفجار شدید در جنوب فیلیپین 14 نفر از جمله 5 سرباز کشته و 75 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

در پی وقوع دو انفجار شدید در جنوب فیلیپین 14 نفر از جمله 5 سرباز کشته و 75 تن دیگر زخمی شدند.به گزارش رسانه‌های فیلیپین٬ در پی وقوع دو انفجار شدید در جنوب این کشور 14 نفر از جمله 5 نیروی امنیتی جان باختند و 75 نفر دیگر نیز زخمی شدند.ارتش فیلیپین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که حوالی ساعت 12:00 به وقت محلی یک موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در محدوده نزدیک خودروهای نظامی منفجر شده است.

ارتش فیلیپین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که حوالی ساعت 12:00 به وقت محلی یک موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در محدوده نزدیک خودروهای نظامی منفجر شده است. در این رابطه، ژنرال کورلتو وینلوئان گفت که انفجار دوم در 100 متری انفجار اولی توسط یک عامل انتحاری زن صورت گرفته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

درگیری قومی در نیجریه 12 کشته به جا گذاشتدر پی وقوع درگیری مسلحانه میان گروه‌های قومی در ایالت دلتای نیجریه 12 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

دو پلیس افغان در درگیری با طالبان کشته شدندطی درگیری نیروهای امنیتی افغانستان و شبه نظامیان طالبان در جنوب این کشور دو پلیس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

واژگونی مینی‌بوس در گرجستان 17 کشته به جا گذاشت

۱۳ کشته در هجوم پلیس پرو به کلوپ شبانه ناقض مقررات کروناییدر جریان هجوم پلیس به یک کلوب شبانه که مقررات منع تجمع به منظور مقابله با ویروس کرونا را زیر پا گذاشته بود، دستکم ۱۳ نفر در حین فرار و در اثر ازدحام جان خود را از دست دادند.

ایران از کشته شدن سه «تروریست» وابسته به آمریکا در ماکو خبر دادشامگاه گذشته (دوم تیرماه) یک «تیم تروریستی ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی» که قصد نفوذ به عمق خاک ایران را داشته در منطقه عمومی ماکو در تور اطلاعاتی قرارگاه حمزه سیدالشهدا قرار گرفته است.

انفجار در غزنی؛ 7 غیرنظامی کشته شدنددر نتیجه انفجار بمب کنارجاده‌ای در شهرستان جغتوی ولایت غزنی افغانستان، 7 غیرنظامی از جمله چند کودک جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

در پی وقوع دو انفجار شدید در جنوب فیلیپین 14 نفر از جمله 5 سرباز کشته و 75 تن دیگر زخمی شدند.به گزارش رسانه‌های فیلیپین٬ در پی وقوع دو انفجار شدید در جنوب این کشور 14 نفر از جمله 5 نیروی امنیتی جان باختند و 75 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

ارتش فیلیپین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که حوالی ساعت 12:00 به وقت محلی یک موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در محدوده نزدیک خودروهای نظامی منفجر شده است.

در این رابطه، ژنرال کورلتو وینلوئان گفت که انفجار دوم در 100 متری انفجار اولی توسط یک عامل انتحاری زن صورت گرفته است.

به گفته وی، در این انفجارها 14 نفر از جمله 5 سرباز کشته و 75 تن دیگر زخمی شدند.