انفجار در پایگاه حشد الشعبی در شمال عراق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند انفجار پیاپی در انبارهای حشدالشعبی در نزدیکی پایگاه هوایی بلد در استان صلاح‌الدین در شمال بغداد رخ داد. - خبرگزاری آناتولی

چند انفجار پیاپی در انبارهای حشدالشعبی در نزدیکی پایگاه هوایی بلد در استان صلاح‌الدین در شمال بغداد رخ داد.به گزارش منابع محلی عراق، چند انفجار پیاپی در انبارهای حشدالشعبی در نزدیکی پایگاه هوایی بلد در استان صلاح‌الدین در شمال بغداد رخ داد که منجر به آتش سوزی در این منطقه شد.

هفته گذشته نیز حاتم الجابری از مسئولین امنیتی عراق به خبرنگار آناتولی گفت: بر اثر آتش‌سوزی در انبار مهمات حشدالشعبی در منطقه عویریج واقع در جنوب بغداد تعدادی راکت منفجر شده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که جنگنده‌های اسرائیل ماه گذشته مواضع ایران در عراق را هدف قرار داده‌اند، اما اسرائیل در این مورد هنوز اظهارنظر رسمی نداشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار یک انبار دیگر مهمات حشد الشعبی در شمال عراق | DW | 20.08.2019به گزارش مقامات رسمی عراق انفجاری در یک انبار مهمات متعلق به 'یک گروه شبه نظامی تحت حمایت ایران در شمال عراق' رخ داده است. خبرگزاری‌های عراق از حمله پهپادی به انبار مهمات حشد الشعبی یا انفجار در داخل انبار نوشته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جدایی طلبان دو پایگاه نظامی دیگر را در جنوب یمن تصرف کردندعدن که پس از استقرار دولت به عنوان پایتخت دوم یمن معرفی شد حالا بدست شورای انتقالی جنوب افتاده و جدایی طلبان قصد دارند دیگر مناطق جنوبی را تحت کنترل خود درآوره و آنطور که بارها تاکید کرده اند از «مسئولان فاسد وابسته به حزب اسلامگرای اصلاح» پاکسازی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ سیل و رانش زمین در شمال هندبارش شدید باران روز یکشنبه منجر به مسدود شدن جاده های ایالتهای اوتاراکند و هیماچال پرادش در شمال هند شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار تانکر حمل سوخت در اوگاندا باعث مرگ دست‌کم ۱۰ نفر شدوقوع یک تصادف و به دنبال آن انفجار یک تانکر حمل سوخت در اوگاندا، باعث مرگ دست‌کم ۱۰ نفر شد. به گزارش آسوشیتدپرس، پلیس اوگاندا اعلام کرد که این حادثه در منطقه‌ای در غرب این کشور رخ داده است. براسا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وقوع چندین انفجار در ننگرهار؛ 40 تن زخمی شدنداز ساعت هفت صبح امروز تا اکنون بیشتر از پنج انفجار در نقاط مختلف شهرجلال آباد و ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار به وقوع پیوسته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همزمان با سالروز استقلال افغانستان 5 انفجار در ننگرهار رخ دادهمزمان با سالروز استقلال افغانستان 5 انفجار در ننگرهار رخ داد بیش از 16 تن در این انفجارها زخمی شدند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »