انفجار مین در مریوان یک عضو بسیج را کشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روابط عمومی قرارگاه «حمزه سیدالشهدا» نیروی زمینی سپاه با صدور اطلاعیه‌ای، از کشته یکی از نیرو‌های بسیج سپاه استان کردستان بر اثر انفجار مین خبر داد. اخبار_ایران مریوان انفجار_مین بیشتر بخوانید👇

استان‌وایر- روابط عمومی قرارگاه «حمزه سیدالشهدا» نیروی زمینی سپاه با صدور اطلاعیه‌ای، از کشته یکی از نیرو‌های بسیج سپاه استان کردستان بر اثر انفجار مین خبر داد.آمده است که روز پنج‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ در اطراف یکی از پایگاه‌های عملیاتی شهرستان مریوان، انفجار مین منجر به کشته شدن یک بسیجی به نام «هوشیار اردلان» شد.

این قرارگاه اعلام کرده که اردلان در حین اقدامات مهندسی و پاک‌سازی مین‌های به‌جا مانده از دوران جنگ کشته شده است.هم گزارش کرده که در این انفجار، دو عضو دیگر سپاه پاسداران زخمی و به مراکز درمانی سنندج منتقل شده‌اند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکم اعدام برای 7 سعودی در رابطه با پرونده انفجار مسجد شیعیان در الاحساء- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحکم اعدام برای ۷ سعودی در پرونده انفجار مسجد شیعیان دادگاهی در ریاض برای هفت نفر از متهمان به دست داشتن انفجار مسجد شیعیان در سال ۲۰۱۴، حکم بدوی اعدام صادر کرد دادگاه کیفری ریاض با صدور این حکم اولیه، ٣ متهم دیگر را به تحمل ۲۵ سال زندان محکوم کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انفجار کپسول حاوی گاز کلر ۱۰۰ نفر از اهالی روستای زنجیره را مسموم کردجزئیات انفجار تانکر حمل کپسول گاز کلر در ایلام انفجار آسیب جانی نداشت اما حدود ۱۰۰ نفر دچار مسمومیت شده‌ و ۴۰ نفر به مراکز درمانی استان اعزام شده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بیروت؛ 'به امید معجزه' امدادگران بعد یک ماه از زیر آوار صدای ضربان قلب شنیدند - BBC News فارسیحدود یک ماه بعد از انفجار بیروت، امدادگران شیلیایی صدای ضربان ضعیف قلبی را از زیر خرابه ساختمانی شنیدند و به دنبال این خبر، شمار زیادی به امید معجزه اطراف ساختمان جمع شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پلیس آمریکا مظنون به قتل یک فعال راستگرا در اعتراضات پورتلند را کشترسانه های آمریکایی می گویند شب گذشته پلیس، مظنون به قتل فعال راستگرای افراطی که هفته گذشته در پورتلند کشته شد را در یک تیراندازی از پای درآورده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا باید به زنان در زمان پریود مرخصی داد؟ - BBC News فارسییک شرکت در هند به زنان در زمان عادت ماهانه شان، مرخصی می‌دهد. این اقدام بحثهایی را برانگیخته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سارق دو کیلوگرم شن ساحل جزیره ایتالیا هزار یورو جریمه شدیک فرانسوی پس از آنکه دو کیلوگرم شن و ماسه ناب جزیره ساردینینا را در چمدانش مخفی کرده بود توسط پلیس محلی بازخواست و به پرداخت هزار یورو جریمه محکوم شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »