انفجار مین در مریوان یک عضو بسیج را کشت

14/06/1399 11:01:00 ب.ظ

روابط عمومی قرارگاه «حمزه سیدالشهدا» نیروی زمینی سپاه با صدور اطلاعیه‌ای، از کشته یکی از نیرو‌های بسیج سپاه استان کردستان بر اثر انفجار مین خبر داد. اخبار_ایران مریوان انفجار_مین بیشتر بخوانید👇

در این اطلاعیه آمده است که روز پنج‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ در اطراف یکی از پایگاه‌های عملیاتی شهرستان مریوان، انفجار مین منجر به کشته شدن یک بسیجی به نام «هوشیار اردلان» شد.

این قرارگاه اعلام کرده که اردلان در حین اقدامات مهندسی و پاک‌سازی مین‌های به‌جا مانده از دوران جنگ کشته شده است.

سازمان حقوق بشری هم گزارش کرده که در این انفجار، دو عضو دیگر سپاه پاسداران زخمی و به مراکز درمانی سنندج منتقل شده‌اند. هویت این دو نفر هنوز اعلام نشده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

حکم اعدام برای 7 سعودی در رابطه با پرونده انفجار مسجد شیعیان در الاحساء- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحکم اعدام برای ۷ سعودی در پرونده انفجار مسجد شیعیان دادگاهی در ریاض برای هفت نفر از متهمان به دست داشتن انفجار مسجد شیعیان در سال ۲۰۱۴، حکم بدوی اعدام صادر کرد دادگاه کیفری ریاض با صدور این حکم اولیه، ٣ متهم دیگر را به تحمل ۲۵ سال زندان محکوم کرد

انفجار کپسول حاوی گاز کلر ۱۰۰ نفر از اهالی روستای زنجیره را مسموم کردجزئیات انفجار تانکر حمل کپسول گاز کلر در ایلام انفجار آسیب جانی نداشت اما حدود ۱۰۰ نفر دچار مسمومیت شده‌ و ۴۰ نفر به مراکز درمانی استان اعزام شده‌اند

انفجار بیروت؛ 'به امید معجزه' امدادگران بعد یک ماه از زیر آوار صدای ضربان قلب شنیدند - BBC News فارسیحدود یک ماه بعد از انفجار بیروت، امدادگران شیلیایی صدای ضربان ضعیف قلبی را از زیر خرابه ساختمانی شنیدند و به دنبال این خبر، شمار زیادی به امید معجزه اطراف ساختمان جمع شده‌اند.

پلیس آمریکا مظنون به قتل یک فعال راستگرا در اعتراضات پورتلند را کشترسانه های آمریکایی می گویند شب گذشته پلیس، مظنون به قتل فعال راستگرای افراطی که هفته گذشته در پورتلند کشته شد را در یک تیراندازی از پای درآورده اند.

آیا باید به زنان در زمان پریود مرخصی داد؟ - BBC News فارسییک شرکت در هند به زنان در زمان عادت ماهانه شان، مرخصی می‌دهد. این اقدام بحثهایی را برانگیخته است.

سارق دو کیلوگرم شن ساحل جزیره ایتالیا هزار یورو جریمه شدیک فرانسوی پس از آنکه دو کیلوگرم شن و ماسه ناب جزیره ساردینینا را در چمدانش مخفی کرده بود توسط پلیس محلی بازخواست و به پرداخت هزار یورو جریمه محکوم شد.