انفجار یک بمب در شهرستان اعزاز سوریه

12/06/1398 06:14 ب.ظ

پنج غیرنظامی بر اثر انفجار بمبی در مرکز شهرستان اعزاز از توابع استان حلب سوریه زخمی شدند. 03.09.

03.09.2019 اعزاز/ عمر کوپاران/ خبرگزاری آناتولی بر اثر انفجار بمب کارگذاشته‌شده در یک دستگاه موتورسیکلت در مرکز شهرستان اعزاز از توابع استان حلب سوریه 5 غیرنظامی و همچنین برخی اماکن تجاری آسیب دیدند.

نیروهای امنیتی به محل حادثه اعزام شده و تدابیر لازم را اتخاذ کرده‌اند. مجروحان نیز به بیمارستان‌های اطراف منتقل شدند.

گفتنی است گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک با استفاده از اعضای خود در منبج به مناطق مسکونی نفوذ کرده و غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

انفجار خودروی بمب گذاری شده در پایتخت افغانستان

انفجار در منطقه محل استقرار شرکت‌های خارجی در کابل ۱۶ کشته در پی داشتانفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه سبز کابل دست‌کم ۱۶ کشته بر جای گذاشت.\r\n به گزارش رویترز، حمله طالبان به یک ساختمان در کابل، پایتخت افغانستان که محل استقرار شرکت‌های خارجی بوده است منجر به کشته

انفجار بمب در شهرستان اعزاز سوریهبر اثر انفجار بمب در مرکز شهرستان اعزاز در استان حلب سوریه یک غیرنظامی کشته و 11 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

علت مرگ یک فرد در اداره آگاهی خرم‌بید در حال بررسی استشیراز - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در مورد ادعای فوت یک فرد در اداره آگاهی شهرستان خرم بید با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در این زمینه از صدور دستور لازم به پزشکی قانونی برای بررسی علت مرگ خبر داد.

ازدواج موقت یک دختربچه در لیکک

خودسوزی یک زن مقابل دادگاهی در تهران