انفجار در جنوب لبنان

23/10/1400 03:43:00 ب.ظ

انفجار در جنوب لبنان به گزارش رسانه های محلی لبنان، صدای 3 انفجار در مناطق «دیر الزهرانی» و «حومین الفوقا» شهرستان النبطیه در جنوب این کشور به گوش رسیده است.

صدای چندین انفجار در مناطق جنوب لبنان شنیده شده است. - خبرگزاری آناتولی 13.01.2022 بیروت/ خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه های محلی لبنان، صدای 3 انفجار در مناطق «دیر الزهرانی» و «حومین الفوقا» شهرستان النبطیه در جنوب این کشور به گوش رسیده است.

بر این اساس، در این مناطق مراکز نظامی حزب الله لبنان وجود داشته و به ساختمان های وابسته به این گروه خسارات وارد شده است.

در همین راستا شاهدان عینی اعلام کردند که عناصر حزب الله برای خاموش کردن آتش سوزی در محل انفجار حضور یافته اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

الاریانی: ارتش یمن با پیشروی‌ در جنوب مأرب خسارت‌های سنگینی به حوثی‌ها وارد کردمعمر الاریانی‌، وزیر اطلاع‌رسانی یمن با اعلام خبر پیشروی‌های چشمگیر ارتش یمن در جبهه‌های جنوب استان مأرب، تاکید کرد که در این نبرد‌ها خسارت‌های جانی و مادی به امید آزادی ایران و سایر مردم منطقه از حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی

دست‌کم 10 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در سومالی کشته شدنددست‌کم 10 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در سومالی کشته شدند درپی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در پایتخت سومالی دستکم 10 تن جان خود را از دست دادند.

انفجار و آتش‌سوزی گسترده در یک واحد صنعتی اشتهارد

انفجار در کابل؛ خودروی نیروهای طالبان هدف قرار گرفتوزارت کشور طالبان در افغانستان اعلام کرد که یک خودرو نظامی در منطقه نهم امنیتی شهر کابل هدف حمله انفجاری قرار گرفت که در پی آن دو تن از نیروهای طالبان زخمی شدند.

تلفات در انفجار مخازن سوخت چرمشهر قزوین؛۴ مفقود و ۳ مصدوم

هجده نفر در حمله مسلحانه در نیجریه کشته شدنددر اثر یک حمله مسلحانه درایالت پلاتو در نیجریه، 18 نفر کشته و 6 نفر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی