انفجار انتحاری، یک عروسی را در کابل به خاک و خون کشید:دستکم ۲۰ کشته و ده‌ها تن زخمی شدند

27/05/1398 12:57:00 ق.ظ

انفجار انتحاری در یک مراسم عروسی که در هتلی واقع در غرب کابل برگزار می‌شد، دستکم ۲۰ کشته و ده‌ها زخمی برجاگذاشت. نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان، گفت که این انفجار در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل «هتل قصر دوبی» رخ داده است.

انفجار در یک مراسم عروسی که در هتلی واقع در غرب کابل برگزار می‌شد، دستکم ۲۰ کشته و ده‌ها زخمی برجاگذاشت. سخنگوی پلیس کابل شامگاه شنبه پس از وقوع انفجار گفت که این انفجار در یک سالن عروسی واقع درغرب کابل ۲۰ کشته و ۴۵ زخمی برجا گذاشته است.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان، گفت که این انفجار در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل «هتل قصر دوبی» رخ داده است.

یک بمب گذار انتحاری مواد منفجره را همراه خود به طبقه دوم سالن عروسی «قصر دبی» در نزدیکی جاده فیض محمد کاتب واقع در حوزه ششم شهر کابل برد و منفجر کرد. در پی این انفجار ده‌ها تن زخمی و کشته شدند. مردم در محل انفجار خواهان کمک فوری به زخمیان شده اند و پلیس کابل اعلام کرد که خدمات اورژانسی به محل رسیده است.

به گفته نصرت رحیمی،سخنگوی وزارت کشور افغانستان، انفجار در نزدیکی محل نشستن داماد در این مجلس عروسی رخ داد. او گفت که زخمی‌ها به بیمارستانی در کابل منتقل شده‌اند. رحیمی با اعلام اینکه «انفجار تلفات غیرنظامی در پی داشته است»، گفت که «جزئیات در مورد شمار دقیق کشته‌ها و زخمی‌های این انفجار به زودی ارائه خواهد شد.» headtopics.com

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

بر اثر انفجار در یک جشن عروسی در کابل، پایتخت افغانستان دستکم ۲۰ نفر مجروح شدندبه گفته نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان این انفجار در غرب شهر کابل روی داده است.

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.

یک ایرانی و یک آمریکایی در ساکرامنتو به تلاش برای نقض تحریم‌های ایران متهم شدندیک هیئت منصفه فدرال در ساکرامنتو، یک مرد ایرانی را به تلاش برای انتقال کلاه‌های ایمنی تانک‌های روسی و نقض تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران متهم کرده است. به گزارش روزنامه ساکرامنتو بی، داریوش نیک‌

فساد در ایران| این‌بار یک نماینده مجلس از وجود «فساد کلان» در صنعت خودروسازی گفتپس از انتشار اخباری درباره بازداشت تعدادی از مدیران شرکت سایپا و ممنوع الخروجی مدیرعامل این شرکت این بار سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از وجود «فساد کلان» در صنعت خودروسازی خبرداده است.\r\n خبرگزاری ایسنا

انفجار در مسجدی در پاکستان باعث مرگ دست‌کم چهار نفر شدوقوع انفجار در مسجدی در جنوب غربی پاکستان، باعث مرگ دست‌کم ۴ نفر و زخمی شدن بیش از ۲۰ نفر دیگر شد. به گزارش رویترز، پلیس پاکستان اعلام کرده است که انتظار می‌رود تعداد تلفات این حادثه بیشتر شود.

یک سرباز پاکستانی در منطقه مرزی جامو و کشمیر کشته شدیک سرباز پاکستانی توسط نیروهای هندی در منطقه مرزی جامو و کشمیر کشته شده است. - خبرگزاری آناتولی