انفجار در کارخانه مواد محترقه در ترکیه؛ 73 مجروح و 2 کشته تاکنون- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

🎥 انفجار مهیب در بزرگترین کارخانه فشفشه‌سازی در ترکیه این انفجار صبح امروز در پنج کیلومتری شهرستان هندک از توابع استان ساکاریا روی داد در این حادثه ۲ نفر کشته و ۷۳ نفر دیگر زخمی شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از آناتولی، انفجار در کارخانه تهیه مواد محترقه در ساکاریای ترکیه تلفات زیادی را به همراه داشته است.

وزرای کشور، بهداشت و خانواده، کار و تامین اجتماعی ترکیه عازم محل سانحه انفجار در این کارخانه تولید فشفشه و محصولات آتش بازی شدند.چتین اوکتای کالدیریم، استاندار ساکاریا ترکیه طی مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد: 41 تن از مجروحین سانحه انفجار در کارخانه تولید فشفشه و لوازم آتش‌بازی در منطقه خندق ساکاریا به بیمارستان‌های اطراف منتقل شده‌اند.

وی تصریح کرد: نیروهای تمامی واحدهای امداد در محل حادثه حضور دارد. خوشبختانه مورد فوتی در این حادثه نداشتیم. در عین حال وزیر بهداشت ترکیه در توییتی درباره آخرین وضعیت حادثه دیدگاه نوشت: تاکنون 73 مجروح و 2 کشته در این حادثه به ثبت رسیده اند. 85 آمبولانس و نیز 2 آمبولانس بالگرد و همچنین 11 واحد امداد و نجات در محل حادثه حاضر شده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا؛ 41 مجروح به بیمارستان منتقل شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار در کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا؛ 2 نفر جان باختندوزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که در حادثه انفجار کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا 2 تن جان باخته و 73 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش ۹ درصدی قیمت مواد غذایی در جهان و افزایش ۱۱ درصدی در ایراندر حالی که مطابق اعلام فائو قیمت مواد غذایی در جهان طی سال جاری میلادی ۹ درصد کاهش یافته، داده‌های مرکز آمار ایران حاکی از افزایش ۱۱ درصدی متوسط قیمت مواد خوراکی در این کشور است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به انفجار در تاسیسات نطنز: در حال ارزیابی دقیق حادثه هستیمتازه‌ترین گمانه زنی را یک مسئول امنیتی در خاورمیانه مطرح کرده که حکایت از بمب‌گذاری در تاسیسات هسته‌ای نطنز دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دور جدید اعتراضات در هفت تپه؛ مدیرعامل در دادگاه، کارگران بی‌حقوق در خیابان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران از وقوع حادثه‌ای در کارخانه غنی‌سازی سوخت اتمی نظنز خبر دادبهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه ای در کارخانه غنی‌سازی سوخت اتمی نطنز خبر داد. به گفته آقای کمالوندی این حادثه تلفات جانی نداشته و همچنین 'خطر ایجاد آلودگی' را هم رد کرد. او درباره اینکه این حادثه چه بوده است، توضیحی نداد. فرماندار نطنز هم از وقوع یک آتش‌سوزی در 'محوطه باز' سایت اتمی نطنز خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »