انصارالله یمن مذاکره با آمریکا را تکذیب کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

14/06/1398 08:39 ب.ظ

محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن هرگونه مذاکره این جنبش با طرف آمریکایی را تکذیب کرد

جنبش انصارالله یمن هرگونه مذاکره با آمریکا را تکذیب کرد.

، محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت‌وگو با العالم هرگونه مذاکره این جنبش با طرف آمریکایی را تکذیب کرد.

این در حالی است که دیوید شنکر معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در جریان سفر به عربستان مدعی شده بود که واشنگتن با هدف دستیابی به راه حلی مقبول برای بحران یمن با جنبش انصارالله مذاکره می‌کند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

واشنگتن مذاکره با حوثی‌های یمن را تایید کردایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه پنج سپتامبر (۱۴ شهریور) تایید کرد که در حال مذاکره با حوثی‌های یمن به‌منظور پیدا کردن راه‌حلی «قابل قبول» برای درگیری‌ها در این کشور است.

رویترز: دولت و جدایی‌طلبان جنوب یمن مذاکرات غیرمستقیمی را با میانجیگری عربستان آغاز کرده‌اندرویترز: دولت و جدایی‌طلبان جنوب یمن مذاکرات غیرمستقیمی را با میانجیگری عربستان آغاز کرده‌اند مقام‌های دولت عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن، مذاکرات غیرمستقیمی را با جدایی‌طلبان جنوب این کشور که از حمایت امارات متحده عربی برخوردار هستند، آغاز کرده‌اند.

قدرت‌های غربی و ایران ممکن است 'مسئول جنایات جنگ یمن شناخته شوند'کارشناسان سازمان ملل می گویند بریتانیا، آمریکا، فرانسه و ایران ممکن است شریک جرم جنایات واقع شده در یمن شناخته شوند که به حمایت آنها از طرف های درگیر در این جنگ مربوط می شود.

حضور هیأت شورای «انتقالی» یمن در شهر جده در تدارک برای انجام گفت‌وگوهیأت شورای «انتقالی» یمن به ریاست عیدروس الزبیدی رئیس این شورا چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 مجددا به شهر

'مذاکرات حکومت یمن و جدایی‌طلبان آغاز شد'خبرگزاری رویترز از آغاز مذاکرات حکومت یمن با جدایی طلبان جنوب این کشور که مورد حمایت امارات متحده عربی هستند خبر داده است.

اعلام حمایت سازمان ملل از گفت وگوهای دولت قانونی و شورای انتقالی یمن در سعودیمارتن گریفتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد پنجشنبه 5 سپتامبر 2019 از گفتگوهای دولت قانونی یمن و