انصاری‌فرد: پروین خودش خواست از پرسپولیس جدا شود/ علیپور نمی‌تواند جدا شود و می‌ماند/ کسر امتیاز در زمان من اتفاق نیفتاد

10/06/1398 09:54:00 ق.ظ

مقابل تراکتور بدشانس بودیم انصاری‌فرد: پروین خودش خواست از پرسپولیس جدا شود/ علیپور نمی‌تواند جدا شود و می‌ماند/ کسر امتیاز در زمان من اتفاق نیفتاد

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص شرایط این باشگاه و مشکلات اخیر صحبت کرد. وی در مورد اخذ مجوز حرفه‌ای هم گفت: برای اخذ مجوز حرفه‌ای و رفع خطری که در این مورد وجود داشت و باشگاه را تهدید می‌رد پیش از این جلسات زیادی داشته‌ایم. از طرفی ما باید صورت‌های مالی را هم در مهلت مقرر تهیه و آماده کنیم.

باید پرونده طلبکارانی که طلب قطعی دارند بسته می‌شد و یا رضایت آنها جلب می‌شد که به طور کامل انجام نشده است ولی ما در صدد رفع آن قرار داریم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد شکست این تیم مقابل تراکتور هم گفت: ما در این بازی فرصت‌هایی داشتیم که گل نشد می‌توانستیم نتیجه بهتری در این بازی بگیریم و حداقل با یک تساوی از تبریز برگردیم ولی فوتبال همیشه روی خوشش را به یک تیم نشان نمی‌دهد و برخی مواقع بدشانسی گریبان‌گیر می‌شود. خوبی این بازی این بود که هم تراکتور و همپرسپولیس برای بردن بازی می‌کردند و همین موضوع بازی را جذاب کرده بود. به هر حال با یک باخت اتفاقی نمی‌افتد و مطمئنم در ادامه هوادران از کالدرون حمایت خواهند کرد تا این مسیر سخت و بازی‌های پیش رو مقابل مدعیان را با حمایت آنها پشت سر بگذاریم و دوباره شرایط خوب در پرسپولیس حاکم شود.

انصاری‌فرد در مورد گلایه‌های علی علیپور و تمایلش برای جدایی از پرسپولیس گفت: آقای علیپور پیشنهاد جدیدی از اروپا داشتند اما طی این روزها و خصوصاً امروز با خودش و مدیر برنامه‌هایش جلسه داشتیم و مشکلی که بود حل شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

علیپور در مسیر جدایی از پرسپولیس (عکس)حمله اینستاگرامی مهاجم سرخپوش به انصاری‌فرد و خلیلی؛ علیپور در مسیر جدایی از پرسپولیس (عکس)

نوجوانان با مصرف «فست فود» در معرض ابتلا به افسردگی هستندنتیجه مطالعات چند استاد و محقق دانشگاه آلابامای آمریکا نشان می‌دهد برنامه تغذیه‌ای سرشار از «فست‌فود» و کمبود سبزیجات در نوجوانان می‌تواند منجر به افسردگی شود.

واگذاری‌ها باید از سوی اهلش انجام شودمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید واگذاری ها انجام شود تا بهره‌برداری ها و بهره وری ها بیشتر شودتصریح کرد: این اقدام هم باید از سوی اهلش انجام شود .

باید معلوم شود که آل سعود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کندرئیس قوه قضاییه: چهره حامیان ترور باید برای دنیا برملا شود و معلوم شود که این‌ها در حمایت از حقوق انسان و بشر و ضدیت با ترور دروغ می‌گویند

ده‌ها پناهجوی آفریقایی با گذر از سیم‌های خاردار وارد خاک اسپانیا شدندسئوتا بخشی از قلمرو اسپانیاست که درون مراکش قرار دارد و با حصار و سیم‌ خاردار از این کشور جدا شده است.

ابراز نگرانی برادران علایی از مجاز اعلام شدن مصرف داروی ایدز پس از انقضا در ایرانوزارت_بهداشت ایران، مصرف یک داروی خاص بیماری ایدز را یک تا سه سال پس از زمان انقضای دارو، مجاز اعلام کرد؛ درحالی که شرکت تولیدکننده، تاریخ مصرف دارو را درصورت فراهم بودن مکان و دمای مناسب، حداکثر دوسال بعد از تاریخ تولید ذکر کرده است. بیشتر بخوانید: