انس حقانی: نشست روحانیان در چند روز آینده در مورد بازگشایی دبیرستان‌های دخترانه تصمیم می‌گیرد - BBC News فارسی

14/02/1401 02:37:00 ب.ظ

انس حقانی، یکی از اعضای ارشد طالبان در یک نشست عمومی در ولایت خوست گفته است که 'در روزهای آینده' روحانیان نشستی درباره بازگشایی دبیرستان‌های دخترانه در این کشور برگزار خواهند کرد و آنها در این مورد تصمیم نهایی خواهند گرفت.

انس حقانی، یکی از اعضای ارشد طالبان در یک نشست عمومی در ولایت خوست، در جنوب شرق افغانستان گفته است که 'در روزهای آینده' روحانیان نشستی درباره بازگشایی دبیرستان‌های دخترانه در این کشور برگزار خواهند کرد. محمد جلال، از چهره‌های نزدیک به مقام‌های طالبان نیز به نقل از انس حقانی نوشته است که 'به زودی مردم خبر خوش درباره مکاتب/مدارس دخترانه را خواهند شنید'. انس حقانی، یکی از اعضای ارشد طالبان در یک نشست عمومی در ولایت خوست، در جنوب شرق افغانستان گفته است...

انس حقانی، یکی از اعضای ارشد طالبان در یک نشست عمومی در ولایت خوست، در جنوب شرق افغانستان گفته است که "در روزهای آینده" روحانیان نشستی درباره بازگشایی دبیرستان‌های دخترانه در این کشور برگزار خواهند کرد.

محمد جلال، از چهره‌های نزدیک به مقام‌های طالبان نیز به نقل از انس حقانی نوشته است که "به زودی مردم خبر خوش درباره مکاتب/مدارس دخترانه را خواهند شنید". چرا تمام مکاتب/مدارس دخترانه هنوز باز نشده‌اند؟ منبع تصویر،

حتی یک هفته پیشتر از تاریخ اعلام‌شده، وزارت معارف طالبان اعلام کرده بود که مدارس سراسر افغانستان برای همه دانش‌آموزان از جمله دختران در روز چهارشنبه باز می‌شوند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

این سگ نجس پاکستان، عامل اصلی همه بدبختی های مردم و کشور ما میباشد! روحانیونی که خودشان تا کلاس چهارم مکاتب را نرفته اند ، آمده در مورد باز گشایی مکاتب و دانشگاه ها برروی دختران این کشور تصمیم میگیرند . طالبان خودشان خ..ر هستتد نه ۴۰ میلیون شهروند این کشور . شما از ایران هم خرترید

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.

چند خودکشی در ناو هواپیمابر آمریکا؛ بیش از ۲۰۰ نفر از خدمه منتقل شدندنیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد محیط و شرایط فرماندهی در این ناو از نوع «نیمیتز» آغاز کرده است. حتمن این خبر را با شوق و ذوق توئیت کردی. به 🥚م اینجا ماکارونی گرون میشه، اونجا خودکشی میکنن

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شدیکی از اهالی شانگهای که از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

انتشار رده‌بندی سالانه آزادی رسانه‌ها در جهان: ایران در بین ۱۸۰ کشور از آخر سوم شدسازمان گزارشگران بدون مرز روز سه‌شنبه ۳ مه (۱۳ اردیبهشت) تازه‌ترین رده‌بندی سالانه خود از وضعیت آزادی رسانه‌ها در جهان را منتشر کرد که در این فهرست ایران از میان ۱۸۰ کشور جهان، رتبه ۱۷۸ را به خود اختصاص داد. این آمارهای کسشر بزارید در کوزه آبشو بخورید میشه بگین چرا توییتر ترامپ بسته شد؟؟ یا میشه بگین چرا نمیشه درباره هولوکاست صحبت کرد؟ و یا میشه بگین چرا تصاویر سردار رو حذف می‌کنن؟؟ آزادی_بیان خداروشکر وقتی قراره با معیارهای غربی که تو جنگ اوکراین معلوم شد چقدر احمقانه و پوسیده است سنجیده بشه بهتر که از آخر سوم بشیم!!

تصاویری از درگیری پلیس و معترضان در تظاهرات روز کارگر در استانبولدر جریان تظاهرات روز یک مه در ترکیه، پلیس و شماری از معترضان چپ‌گرا درگیر شدند.

سقوط دوباره ایران در جدول رتبه‌بندی آزادی رسانه‌ در جهان؛ ایران بدتر از ترکمنستانگزارشگران بدون مرز در گزارش سالانه خود از آزادی رسانه در سال ۲۰۲۲ از میان ۱۸۰ کشور جهان، ایران را در رتبه ۱۷۸ قرار داد. ایران تهِ جدول در کنار کره‌ شمالی و اریتره قرار دارد. اون دو تای دیگه یعنی سودان و اریتره اصلا' رسانه ندارند. برای حکومت مسجدـ روسپی‌خانه شیعی این رتبه بسیار هم خوب است!