اندی بیگز عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا: کارزار فشار حداکثری بر ایران باید دنبال شود

27/06/1399 10:21:00 ب.ظ

اندی بیگز عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا: کارزار فشار حداکثری بر ایران باید دنبال شود آقای بیگز گفت: ‌«اول این که او باید با دموکراسی‌خواهان سکولار در ایران وارد نوعی تعامل گفتمانی شود. این به نظر من مهم است.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اندی بیگز، نماینده جمهوریخواه ایالت آریزونا در مجلس نمایندگان آمریکا، با حمایت از کارزار فشار...

اندی بیگز، نماینده جمهوریخواه ایالت آریزونا در مجلس نمایندگان آمریکا، با حمایت از کارزار فشار حداکثری دولت پرزیدنت ترامپ در مورد ایران بر ضرورت ادامه کارزار فشار حداکثری بر رژیم ایران از طرق مختلف تاکید کرد.

آقای بیگز روز پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه در جریان یک میزگرد مجازی که توسط «اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران» برگزار شد، در پاسخ به پرسشی در مورد این که در صورت پیروزی در انتخابات، پرزیدنت ترامپ در مورد ایران باید چه کارهایی را دنبال کند، پیشنهادهایی را در مورد سیاست آمریکا در قبال ایران برای دور دوم ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ در صورت پیروزی او در انتخابات مطرح کرد.

آقای بیگز گفت: ‌«اول این که او باید با دموکراسی‌خواهان سکولار در ایران وارد نوعی تعامل گفتمانی شود. این به نظر من مهم است.» اندی بیگز افزود: «دوم این که به صورت مشخص آن دسته از کسانی که در ایران دردسرساز هستند را پیدا کنند و تحریم‌ها را به طور مستقیم بر آنها اعمال کنند و راه‌هایی برای این کار وجود دارد که می‌شود ... این کار را انجام داد.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شکست آمریکا در آغاز مکانیزم ماشه از پیروزی های بزرگ تاریخی ایران استرئیس جمهور، تلاش آمریکا را برای فعال کردن مکانیزم ماشه به دلیل مخالفت و عدم همراهی دیگر کشورها، شکست خورده و بی نتیجه خواند و تاکید کرد: اکنون این آمریکای تنهای رسوا، در این ماجرا دنبال این است که روز شنبه و یکشنبه برای خودش شادمانی درست کند و بگوید موفق شدم این مکانیزم را فعال کنم!

مرگ ناگهانی صدها هزار پرنده مهاجر در آمریکا دانشمندان را مبهوت کرده است - BBC News فارسیدانشمندان می‌گویند شمار واقعی پرندگانی که در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا به ویژه نیومکزیکو تلف شده‌اند ممکن است به میلیون‌ها قطعه برسد.

وزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر ایرانی- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر_ایرانی نام این هکر بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله است اتهام ادعایی محمدزاده حمله به ۵۱ وب‌سایت آمریکا اعلام شده است

وزیر دادگستری آمریکا محدودیت‌های کرونایی را به برده‌داری تشبیه کرد«تصویب مقررات مربوط به ماندن در خانه و قرنطینه کردن در سطح ملی، همانند اجبار افراد به حصر خانگی است.»

کمبود آب در آلمان؛ انسان مقدم بر چمن است | DW | 17.09.2020تغییرات آب و هوایی چند ساله اخیر تأمین آب در آلمان را نیز با خطر مواجه کرده است. گرمای تابستان ۲۰۲۰ و مشکلات همراه آن درسی است که اگر دیر آموخته شود مشکلی به نام بی‌آبی را محرز می‌کند.

آیا آنچه اسرائیل با بحرین و امارات امضا کرده، پیمان صلح است؟ - BBC News فارسیدر حالی که نخست‌وزیر اسرائیل و وزیران امور خارجه امارات متحده عربی و بحرین داشتند در روز ۱۵ سپتامبر توافقنامه عادی‌سازی روابط بین کشورهایشان را روی چمن‌های کاخ سفید امضا می‌کردند، خبر شعله‌ور شدن منازعه اسرائیل و فلسطینیان گزارش زنده این رویداد را مختل کرد.