انتقاد قطر از تجدیدنظرخواهی عربستان در پرونده پخش بازی‌های فوتبال

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت قطر از اقدام عربستان برای تجدید نظرخواهی در پرونده سیگنال دزدی برای پخش مسابقات فوتبال انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

دولت قطر از اقدام عربستان برای تجدید نظرخواهی در پرونده سیگنال دزدی برای پخش مسابقات فوتبال انتقاد کرد.وزارت صنعت و تجارت قطر طی بیانیه‌ای از اقدام عربستان سعودی برای تجدیدنظرخواهی در پرونده سرقت سیگنال به منظور پخش غیرقانونی مسابقات فوتبال از طریق پلتفرم «بی اوت کیو» انتقاد کرد.

در بیانیه قطر آمده است: اینکه عربستان در ابتدا نسبت به گزارش سازمان تجارت جهانی ادعای بی گناهی و سپس ابراز خرسندی کرده٬ تعجب‌برانگیز است. در مرحله کنونی٬ تجدیدنظر خواهیٍ عربستان نشان می دهد که این پرونده را باخته است. اگر آنان از این گزارش راضی بودند، دیگر نیازی به تجدید نظر نداشتند. سازمان محافظت از حقوق معنوی عربستان نیز پیشتر در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: گزارش سازمان تجارت جهانی اقدامات دولت ریاض را برای محافظت از كشور و مردم در برابر تروریسم توجیه کرده و دولت ما را به حمایت از سیگنال دزدی متهم نمی كند. این گزارش تنها خواستار تشدید اقدامات قانونی است.

براساس منابع سازمان تجارت جهانی، عربستان با استناد به نگرانی‌های امنیتی به دلیل مشکل سیاسی خود با قطر، مدعی شد که این هیئت این سازمان مجاز به بررسی پرونده مذکور نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد رئیس سازمان سنجش از اظهارنظر افراد غیر مرتبط و غیرمسئول درباره کنکوررئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه این سازمان در خصوص برگزاری کنکور تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: متاسفانه وضعیت به گونه ای شده که تمامی افراد مرتبط، غیر مرتبط، مسئول و غیر مسئول در خصوص آزمون ها اظهار نظر می کنند و حتی برخی از اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با مصوبات این ستاد مخالفت می کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ سیاست نفتی اوباما را به باد انتقاد گرفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترامپ سیاست نفتی اوباما را به باد انتقاد گرفت رئيس جمهور آمريكا: در دولت قبلی، صنایع انرژی آمریکا تحت حملات بی‌وقفه و بی‌امان بود در دولت من، تولید نفت ایالات متحده افزایش یافت و به سه میلیون و یکصد هزار بشکه در روز رسیده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی اختصاصی| سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر: اگر زندانیان ما آزاد نشوند مذاکره نمی‌کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimگفتگوی اختصاصی تسنیم با سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر: اگر زندانیان ما آزاد نشوند مذاکره نمی‌کنیم اگر دولت افغانستان می‌خواهد بحران این کشور حل شود، باید زندانیان باقیمانده طالبان را هرچه زودتر آزاد کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سهمیه کارت‌ سوخت خودروهای مفقودی نمی‌سوزدشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد، با توجه به بحران شیوع کرونا در کشور، سقف ذخیره کارت‌های هوشمند سوخت از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف آنتی‌بیوتیک جدید از کتاب خطی هزار ساله متعلق به قرون وسطیگروهی از محققان در بریتانیا به ترکیب جدیدی از یک آنتی‌بیوتیک دست یافته‌اند که ریشه در یک روش معالجه قدیمی در قرون وسطی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »