انتقاد یک دکتر ایرانی از شایعات برخی صفحات مجازی در مورد کرونا در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

یک دکتر ایرانی مقیم ترکیه ضمن انتقاد از رویکرد برخی صفحات مجازی علیه ترکیه در مسئله شیوع کرونا گفت که مخفی کردن در دنیای امروز ارتباطات خیلی ممکن نیست و سازمان بهداشت جهانی از نزدیک ناظر ماجرا در همه‌

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کشور هاست.دکتر داریوش ارک، شهروند ایرانی مقیم آنکارا، پایتخت ترکیه ضمن انتقاد از رویکرد و رفتار برخی از افراد و صفحات مجازی علیه ترکیه در مسئله شیوع کرونا اظهار داشت: شایعاتی بسیاری در خصوص مخفی کاری دولت آنکارا درباره اعلام آمار مبتلایان وجود دارد که همگی نشان از غرض ورزی و عدم اطلاع کافی است. چراکه مخفی کردن در دنیای امروز ارتباطات خیلی ممکن نیست و از سوی دیگر سازمان بهداشت جهانی از نزدیک ناظر ماجرا در همه‌ کشورهاست.

بنا بر گزارش کانال تلگرامی «مجمع فعالان اقتصادی» به عنوان یکی از مهمترین تشکلهای اقتصادی ایران٬ دکتر داریوش ارک ضمن اشاره به تحسین و تشکر مردم ترکیه از اقدامات پیشگیرانه وزارت بهداشت کشورشان تاکید کرده است: اتخاذ تدابیر در ترکیه از روزهای نخست شیوع کرونا در چین آغاز شد و اطلاع رسانی از طریق مراجع ذیربط با جزئيات کامل به مردم انجام شد.

وی همچنین با اشاره به موفقیت ترکیه در مبارزه با ویروس کرونا گفت: علارغم تمامی تنگ نظریها علیه ترکیه٬ این کشور تاکنون در زمینه مبارزه به کرونا موفق عمل کرده و تعداد کم مبتلایان در این کشور دلالت بر این امر دارد. اکثر مردم ترک، فعالیت‌های وزیر بهداشت کشور را تحسین می‌کنند و به گفته‌های ایشان اعتماد دارند. ترکیه جز کشورهای موفق در زمینه مبارزه با این ویروس است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد یک کارشناس ایرانی از سیاست رسانه‌های غربی در قبال ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا در ایران؛ فوت یک پرستار گیلانی بر اثر کرونابه دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران چهارمین پرستار گیلانی بر اثر ابتلا به کویید 19 جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طالبان مسئول یک رادیوی محلی را در ولایت کندز افغانستان ربودند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد شدیداللحن «علیرضا محجوب» از تصمیم دولت برای تعویق در پرداخت حق بیمه‌ کسب و کارهارئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به تصمیم دولت برای به تعویق انداختن دریافت حق بیمه کارگاه‌هایی که اقتصادشان از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، گفت: باتوجه به این اینکه، این تصمیم دولت تمام ورودی‌ها و خروجی های سازمان تامین اجتماعی ازجمله زمان پرداخت مستمری‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، دولت باید از اعمال فشار به تامین اجتماعی برای اتخاذ این تصمیم دست بردارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت دو «قم‌هراس» و احضار یک کمدین در قمGhomophobia
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در فلیپین؛ توقف هرگونه فعالیت شبانه در مانیلوزیر کشور فلیپین اعلام کرد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت شبانه در خیابان های مانیل ممنوع است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »