انتقاد ظریف از تلاش پمپئو برای فروش سلاح بیشتر به کشورهای‌ منطقه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی به اقدام آمریکا مبنی بر سرازیر کردن سلاح‌های آمریکایی به خاورمیانه اعتراض کرد.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان روز دوشنبه در توییتی نوشت: پمپئو قانون‌شکن از شکستن قانون‌های کشور خودش بیمی ندارد.

او هنگامی که در کنار بزرگ‌ترین تهدید هسته‌ای جهان ایستاده بود اعلام کرد که می‌خواهد حتی سلاح‌های آمریکایی بیشتری را به منطقه ما سرازیر کند؛ آن هم هنگامی که در تلاش است تا از عادی‌سازی قانونی همکاری‌های دفاعی ایران با جهان جلوگیری کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۶ ماه پس از شیوع کرونا؛ سفر هوایی از ایران به کدام کشورهای جهان برقرار شد؟همزمان با نهایی شدن ضوابط بهداشتی سفرهای هوایی در دوران شیوع ویروس کرونا، پرواز از مبدا ۵ شهر ایران با مشارکت ۸ شرکت هواپیمایی ایرانی و خارجی به مقصد ۲۱ کشور جهان و بالعکس برقرار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آبرسانی به بیش از 10 هزار و 800 روستا از ابتدای دولت تدبیر و امیدوزیر نیرو در پاسخ به سئوال‌‌های خبرنگاران: آبرسانی به بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ روستا از ابتدای دولت تدبیر و امید تحقق تمامی تعهدات صادراتی در بخش برق ایران پنجمین کشور دنیا در کشت آبی اجرای طرح یکپارچگی و چابک‌تر شدن مدیریت بخش آب
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بیش و پیش از دیگران به نقد درونی بپردازید/ مسائل اقتصادی کشور نباید به تحولات خارجی موکول شود/ دولت به سال آخر به‌ عنوان وقت اضافه نگاه نکندرهبر انقلاب خطاب به دولتمردان تاکید کردند: یک اهمیت سال آخر دولت این است که آخرین فرصت شما برای کار کردن برای ملت، کشور، خدا و اسلام است. این‌جور نباید تصور کرد که یکسال چیزی نیست، نه یکسال خیلی زمان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام ویدیویی ظریف درباره خروج آمریکا از برجام و تناقض‌های رفتاری واشنگتنتهران- ایرنا- «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار ویدیویی، به خروج آمریکا از برجام و تناقض‌های رفتاری واشنگتن در رجوع به این توافق و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت پرداخت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: سفر مدیرکل ‌آژانس ارتباطی به مکانیسم ماشه نداردتهران-ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه کار با آژانس بر اساس اصل شفافیت است، گفت: سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران ارتباطی به مکانیسم ماشه ندارد و این سفر در ادامه گفت و گوهایی است که با ‌آژانس داشتیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: سفر گروسی ارتباطی به موضوع مکانیسم ماشه نداردوزیر امورخارجه ایران با توجه به سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به این کشور اعلام کرد این سفر ارتباطی با موضوع مکانیسم ماشه ندارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »