انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتی

15/06/1399 07:08:00 ب.ظ

ارتش لیبی از انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتی از جمله سامانه پدافند هوایی پانتسیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش لیبی از انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتی از جمله سامانه پدافند هوایی پانتسیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 05.09.

2020 طرابلس/ خبرگزاری آناتولی ارتش لیبی اعلام کرد که کاروانی از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر را در حال حمل سامانه پدافند هوایی پانتسیر از اجدابیا به بریقا در منطقه هلال نفتی مشاهده کرده‌اند. محمد قنونو، سخنگوی ارتش لیبی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی با اعلام این موضوع اظهار داشت: مرکز عملیات ما شبه‌نظامیان حفتر را در حال حمل سیستم دفاع هوایی پانتسیر از اجدابیا به سمت بریقا مشاهده کرده است. حدس می‌زنیم که این کاروان به شهر راس لانوف یا سرت در حال حرکت باشد.

قنونو با اشاره به اینکه برخی از کشورها همچنان به ارائه سیستم‌های پانتسیر ساخت روسیه به شبه نظامیان و مزدوران حفتر ادامه می‌دهند، گفت: نیروهای قهرمان ما آنها را نابود خواهند کرد. همانطور که در وشکه، جنوب سرت، ترهونه، فرودگاه طرابلس و الوطیه این کار را انجام دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حل مشکلات آرادکوه منطقی‌تر از انتقال آن استدرپی استشمام بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه بین‌المللی طی دو سال گذشته انتقال مرکز دفع و پردازش آرادکوه به‌عنوان یکی از کانون‌های اصلی این بو مطرح و این روزها محل اختلاف نظر اداره کل محیط زیست استان تهران و شهرداری تهران شده است. مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ضمن بیان اینکه جابه‌جایی مرکز دفع و پردازش آرادکوه موضوعی نیست که به راحتی و به سهولت محقق شود، گفت: این اقدام زمان‌بر و دشوار است بنابراین ارتقای تسهیلات مورد نیاز برای بهبود وضعیت و مرتفع کردن مشکلات این مرکز منطقی‌تر و عقلانی‌تر است.

انتقال سفارتخانه صربستان به اورشلیم و توافق اسرائیل و کوزوو | DW | 05.09.2020به دنبال توافق صلح بین اسرائیل و امارات، دو موفقیت دیپلماتیک دیگر به سود اسرائیل رقم خورده است. صربستان سفارتخانه خود را به اورشلیم (بیت‌المقدس) منتقل می‌کند و کوزوو و اسرائیل بر سر عادی‌سازی مناسبات توافق کردند.

فرار سرمایه‌های مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهدگفت‌وگوی اعتمادآنلاین با مهدی یزدانی، رئیس هیات‌مدیره «نماوا»، درباره اختلاف بر سر نظارت بر نمایش_خانگی:فرار سرمایه مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهد

فرمانده قرارگاه سازندگی سپاه: مرحله پایانی پروژه انتقال آب به «غیزانیه» فردا افتتاح می‌شودفاز سوم آب رسانی به منطقه غیزانیه خوزستان، روز یکشنبه با حضور مردم و مسئولان افتتاح می‌شود.

انفجار خط لوله انتقال گاز در بنگلادش؛ افزایش شمار جان‌باختگان به 16 نفرشمار جان‌باختگان انفجار خط لوله انتقال گاز در نزدیکی مسجد جامع بیت الصلات در حومه داکا، پایتخت بنگلادش به 16 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

انتقال نوید افکاری به بند اعدامی‌های زندان عادل‌آباد