انتقاد یک فرمانده ارشد سپاه از اقامت فرزندان مسئولان ایران در خارج

03/03/1401 10:05:00 ب.ظ

رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران ایران نسبت به اقدامت و زندگی 4 هزار تن از فرزندان مسئولان این کشور در آمریکا، اروپا و کانادا انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران ایران نسبت به اقدامت و زندگی 4 هزار تن از فرزندان مسئولان این کشور در آمریکا، اروپا و کانادا انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی 24.05.2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی سرتیپ سیدمرتضی میریان، رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که نزدیک به 4 هزار نفر از فرزندان برخی از مسئولان در آمریکا و اروپا و کانادا زندگی می‌کنند.

وی همچنین امروز در برنامه تلویزیونی «صبح‌بخیر ایران» صدا و سیمای این کشور اظهار داشت: کسانی که از بچگی در خارج دارند تربیت می‌شوند، هیچ مسئولیتی در آینده کشور نباید بگیرند. او افزود: جنگ (ایران با عراق) را با جوانان اداره کردیم و به اینجا رساندیم. زمان جنگ کدام فرمانده جنگ، خانواده‌اش پیش صدام حسین زندگی می‌کرد؟!

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

یک فرمانده سپاه: ۴ هزار نفر از فرزندان مسئولان در خارج از کشور زندگی می‌کنندمرتضی میریان، رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران، در یک برنامه تلویزیونی گفته است که این افراد باید «رصد» شوند تا در آینده، هیچ پست مدیریتی در جمهوری اسلامی به آن‌ها داده نشود. بایدهای زیادی وجود داره اما در عمل برعکسش اتفاق میفته آنها از آگاه شدن جامعه میترسن.میترسن علیه خودشان قیام کنند.کم نبودن کسانی که درخارج کشور بودن اما هنگام جنگ امدن وکمک کردن. همانجا که هستند بمانند و به دلالی برای حکومت ملایان ادامه دهند.

واکنش‌ها به کشته شدن نیروی سپاه: انتقام از این اقدام حتمی استدر پی کشته‌شدن یکی از نیروهای سپاه قدس که روز یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ در تهران رخ داد رسانه‌های ایران و اسراییل و همچنین مقامات هر دو کشور واکنش‌های گسترده‌ای نشان دادند. اخبار_ایران ترور اسرائیل

قالیباف: ترور شهید خدایی عمق عصبانیت دشمنان از سپاه را نشان می‌دهدقالیباف: باید با تمامی مرتبطین و مسببین حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل آبادان در هر سطحی برخورد قاطع و سریع صورت گیرد چعش اوه مامانم اینا اولی که فرار کرد نه ببخشید مُرد تا بقیه نمُردن رو دستگیر کنید که نتونن فرار کنه ببخشید بمیرن

سپاه پاسداران از دستگیری اعضای یک شبکه 'وابسته به موساد' خبر داد | DW | 22.05.2022سپاه پاسداران از دستگیری اعضای یک شبکه که آنها را 'اراذل و اوباش مرتبط با موساد' معرفی می‌کند خبر داد. این دستگیری دو هفته بعد از انتشار 'فیلم اعترافات یک مامور سپاه توسط موساد' اتفاق افتاده است.

نازنین زاغری: قبل از آزادی و ترک ایران، سپاه مرا مجبور به امضای اعتراف دروغین کردنازنین زاغری می‌گوید مطمئن است که جمهوری اسلامی یک روز این اعترافات ساختگی را منتشر خواهد کرد خب امضا نمیکردی! من هم شاهد بودم شک نکن به جاسوس بودنت روباه پیر.

انتقاد وزیر ورزش از پناهندگی ورزشکاران: ورزشکاران ایرانی را بد نام می‌کنید | DW | 24.05.2022وزیر ورزش و جوانان از موضوع مهاجرت و پناهندگی ورزشکاران به کشورهای دیگر به شدت انتقاد کرده و گفت این رفتار در زمان اعزام‌های تیمی به دیگر کشورها، باعث بدنامی سایر ورزشکاران ایرانی خواهد شد. جناب وزیر مهاجرت ورزشکاران بخاطر عملکرد امثال شماست که مملکت رو قبضه کردید با محبت و احترام و مراعات حریم یکدیگر از ما اخاذی کردند و ما رو کشتند . دیگه جائي برای محبت و احترام نمونده که قابل اخاذی باشیم . تشگیلات و حکومت کشور، حکومت ایرانیان نیست حکومتیست با علوم‌ بی منطق هفتگانه ی جاهلیت تحمیلی با شناسنامه ی جعلی تحمیلی، پیمانکار یهودیها و صلیبچیهای استعمار جهانی است نمیخواهیم.