انتقال دو میلیون بشکه نفت سنگین ونزوئلا توسط ابرتانکر ایرانی | DW | 17.10.2021

25/07/1400 08:37 ق.ظ

معاملات نفتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت 'پترولئوس دی ونزوئلا' به‌رغم تحریم نفتی دو کشور ادامه دارد. یک سوپرتانکر متعلق به جمهوری اسلامی دو میلیون بشکه نفت سنگین از ونزوئلا بارگیری کرده است.

معاملات نفتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت 'پترولئوس دی ونزوئلا' به‌رغم تحریم نفتی دو کشور ادامه دارد. یک سوپرتانکر متعلق به جمهوری اسلامی دو میلیون بشکه نفت سنگین از ونزوئلا بارگیری کرده است. معاملات نفتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت"پترولئوس دی ونزوئلا" به‌رغم تحریم نفتی دو کشور ادامه دارد. یک سوپرتانکر متعلق به جمهوری اسلامی دو میلیون بشکه نفت سنگین از ونزوئلا بارگیری کرده است.

معاملات نفتی ایران و ونزوئلا؛ تصویر مربوط به تانکر نفتی"فورچون" ایران در بندر ال پالیتوی ونزوئلا است

خبر حمل دو میلیون بشکه نفت سنگین ونزوئلا از سوی خبرگزاری رویترز منتشر شده است. حمل این نفت سنگین بخشی از معاملات نفتی دو کشور ونزوئلا و جمهوری اسلامی به شمار می‌آید. روز شنبه ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) خبرگزاری رویترز با انتشار گزارشی از کاراکاس از بارگیری تانکری با پرچم ایران در ونزوئلا خبر داده است.

گفته می‌شود ابرتانکر"دینو ۱" متعلق به شرکت ملی نفت ایران روز جمعه ۱۵ اکتبر بارگیری این محموله نفتی را در بندر خوزه، در ونزوئلا به پایان رسانده و آماده حرکت شده است. ونزوئلا با کمبود بنزین و دیگر فرآورده‌های نفتی روبرو است. شرکت ملی نفت ونزوئلا برای کاهش کمبود سوخت با ایران همکاری می‌کند. قرار بر تحویل نفت خام سنگین به ایران در ازای دریافت بنزین و میعانات گازی است. headtopics.com

saba1930 صبا امروز یکشنبه هست نه شنبه دختر چرا سوتی میدی

زیره به کرمان کوری عصاکش کور دگر شما هم ضرب المثل بگویید

ادامه مطلب:
dw_persian »

رویترز: یک ابرنفتکش ایرانی حامل دو میلیون بشکه نفت خام آماده ترک آب‌های ونزوئلا است🔺 خبرگزاری رویترز روز شنبه گزارش داد که انتقال این محموله بخشی از توافق شرکت‌های ملی نفت ونزوئلا و ایران است که بر اساس آن میعانات گازی ایران با نفت خام ونزوئلا مبادله می‌شود. ⬇ بیشتر بخوانید: آمریکا جرات داره بیخ گوش خودش به این نفتکش غول پیکر چپ نگاه تا در خلیج همیشه فارس ضربه‌های ملایم مغزی رو حس کنه

بارگیری ابر نفت‌کش ایرانی با ۲ میلیون بشکه نفت خام ونزئولاخبرگزاری رویترز با استناد به اطلاعاتی که می‌گوید سرویس‌های ردیابی کشتی‌ها آن را ارائه کرده‌اند،‌ مدعی شد یک نفت‌کش با پرچم ایران ۲ میلیون بشکه نفت خام از ونزوئلا بارگیری کرده و این کشور را ترک کرده است. کدام عاقلی اینهمه راه نفت بار می زند و جابجا می کند . این هم از خریت های نظام اسلامی است

بازداشت دو خبرنگار ایرانی پس از انتشار خبر تجاوز یک ‌عضو سپاه به چندین کودکپس از انتشار خبر تجاوز و اذیت و آزار جنسی چندین کودک 7 تا 11 ساله توسط یک معلم عضو سپاه‌ پاسداران، دو خبرنگار در شهر «کلیبر» استان آذربایجان شرقی بازداشت

یک مقام وزارت بهداشت: تعداد مبتلایان به سل، دو برابر شده است

روسیه: جایگزینی برای راهکار تشکیل 'دو کشوری' نیستوزیر خارجه روسیه تأکید کرد که هیچ جایگزینی به جز راهکار تشکیل 'دو کشور' برای حل و فصل نزاع میان فلسطین و رژیم صهیونیستی وجود ندارد این یک توپوزی محکم از سوی روسیه به نظام اسلامی است. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده حداقل تا سال 1402 ادامه دارد- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimادامه خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده تا سال ۱۴۰۲ رئیس کمیته نیرو کمیسیون انرژی مجلس: با توجه به جمیع شرایط کنونی حداقل تا سال ۱۴۰۲ نمی‌توان ۱۲هزار مگاوات برقی که کمبود داریم را جبران کرد بنابراین خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده ادامه خواهد داشت قطعی_برق یه چند مگاوامات اینور اونور چه فرقی میکنه بابا یه چند مگاوامات اینور اونور چه فرقی میکنه بابا خودتونو اینقدر سریع زود انقلابی پرپکانی نکنید که یه وقت از سرعت لوکوموتیر انقلاب کم بشه. این شایسته آنگوزمان ملت ایران نیست 🧐🤔🤔 یک نفر به این رییس بگه اخه مگه مرض داری پول را حرام پنلهای خورشیدی میکنی اخه . عقلت کمه

انتقال دو میلیون بشکه نفت سنگین ونزوئلا توسط ابرتانکر ایرانی

معاملات نفتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت"پترولئوس دی ونزوئلا" به‌رغم تحریم نفتی دو کشور ادامه دارد. یک سوپرتانکر متعلق به جمهوری اسلامی دو میلیون بشکه نفت سنگین از ونزوئلا بارگیری کرده است.

معاملات نفتی ایران و ونزوئلا؛ تصویر مربوط به تانکر نفتی"فورچون" ایران در بندر ال پالیتوی ونزوئلا است

خبر حمل دو میلیون بشکه نفت سنگین ونزوئلا از سوی خبرگزاری رویترز منتشر شده است. حمل این نفت سنگین بخشی از معاملات نفتی دو کشور ونزوئلا و جمهوری اسلامی به شمار می‌آید.

روز شنبه ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) خبرگزاری رویترز با انتشار گزارشی از کاراکاس از بارگیری تانکری با پرچم ایران در ونزوئلا خبر داده است.

گفته می‌شود ابرتانکر"دینو ۱" متعلق به شرکت ملی نفت ایران روز جمعه ۱۵ اکتبر بارگیری این محموله نفتی را در بندر خوزه، در ونزوئلا به پایان رسانده و آماده حرکت شده است.

ونزوئلا با کمبود بنزین و دیگر فرآورده‌های نفتی روبرو است. شرکت ملی نفت ونزوئلا برای کاهش کمبود سوخت با ایران همکاری می‌کند. قرار بر تحویل نفت خام سنگین به ایران در ازای دریافت بنزین و میعانات گازی است.

اسناد مربوط به بارگیری این محموله نفتی توسط شرکت"تانکرترکرز" در اختیار خبرگزاری رویترز قرار گرفته است.

وزارت دارایی آمریکا ماه گذشته اعلام کرده بود که معاملات نفتی دو کشور ونزوئلا و جمهوری اسلامی می‌تواند نقض تحریم‌های نفتی دو کشور تلقی گردد.

ابرتانکر"دینو ۱" در ماه سپتامبر سال جاری دو میلیون و ۱۰۰ هزار بشکه میعانات گازی به ونزوئلا حمل کرده بود. پیش بینی می‌شود که محموله مشابهی از میعانات گازی طی هفته‌های پیش‌رو به ونزوئلا تحویل داده شود.

تحویل نفت خام سنگین توسط شرکت ملی نفت ونزوئلا به ایران ماه گذشته برای نخستین بار صورت گرفته بود.

گفته می‌شود در ماه سپتامبر، ابرنفتکش"فلیسیتی" با پرچم جمهوری اسلامی محموله‌ای متشکل از یک میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه نفت خام سنگین از ونزوئلا به مقصد ایران حمل کرده بود.

خبرگزاری رویترز در ادامه گزارش خود نوشته است که جمهوری اسلامی از این محموله نفتی برای پالایش یا فروش در بازارهای آسیا بهره می‌گیرد.