انتقاد ترامپ از رهبر جمهوریخواهان در سنا: برای تسلیم شدن زود است

26/09/1399 12:48 ب.ظ

انتقاد ترامپ از رهبر جمهوریخواهان در سنا: برای تسلیم شدن زود است جزئیات بیشتر🔽

دونالد ترامپ: «حزب جمهوریخواه باید بالاخره مبارزه را یاد بگیرد. مردم عصبانی هستند!» دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوریخواهان در مجلس سنا به دلیل تبریک پیروزی جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب این کشور انتقاد کرد.

رئیس جمهوری ایالات متحده با انتشار گزارشی مبنی بر ناراحتی هوادارانش از تبریک میچ مک کانل به جو بایدن در صفحه توئیترش نوشت: «میچ! ۷۵ میلیون رای برای رئیس جمهوری که به دنبال انتخاب مجدد است یک رکورد بود (با فاصله زیاد). خیلی زود است برای تسلیم شدن! حزب جمهوریخواه باید بالاخره مبارزه را یاد بگیرد. مردم عصبانی هستند!»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید میچ مک کانل طی یک ماه گذشته بر لزوم رسیدگی به شکایت ها و طی روند قانونی انتخابات تاکید کرده بود. او به همین دلیل پیش از این حاضر به تبریک پیروزی جو بایدن در رای گیری روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) نشده بود. رهبر جمهوریخواهان در مجلس سنا روز سه شنبه پس از تبریک پیروزی جو بایدن تلفنی با رئیس جمهوری منتخب آمریکا گفتگو کرد. این در حالی است که دونالد ترامپ هنوز از پذیرش شکست در برابر جو بایدن امتناع می کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

انتقاد شدید بایدن از ترامپ به خاطر 'مسئولیت‌نشناسی' | DW | 29.12.2020جو بایدن، رئيس جمهور جدید ایالات متحده در یک سخنرانی دولت ترامپ را به 'مانع‌تراشی در راه تحویل قدرت در کاخ سفید' متهم کرد. او گفت که تیم او در مسائل پراهمیت امنیتی ملی اطلاعات مورد نیاز را از دولت ترامپ دریافت نمی‌کند. قرارنيست ترامپ كأخ سفيد را ترك كنه تا چهار سال ديگر به زودی پماد لازم میشه🤦🏻 من قیافه ی بایدن رو می بینم، یاد مومیایی های دوره ی فراعنه مصر میافتم..!

آنگلا مرکل از بستن حساب کاربری ترامپ در توییتر انتقاد کرد | DW | 11.01.2021آنگلا مرکل بستن حساب کاربری ترامپ در شبکه اجتماعی توییتر را 'مسئله‌ساز' دانسته، زیرا به نظر او این امر با حق بنیادین آزادی عقیده و بیان ناهمساز است. توییتر حساب کاربری ترامپ را از بیم 'خطر تشویق به خشونت' بسته است. 👌👌👌👌 شما هم کمتر از تویتر کثیف و بی پدر و مادر نیستین ! درود به شرفش

انتقاد سازمان ملل از گزارش ایران از سقوط هواپیمای اوکراینی | DW | 23.02.2021یک کارشناس سازمان ملل می‌گوید گزارشی که ایران درباره سرنگونی 'غیرعمدی' هواپیمای اوکراینی در سال گذشته ارائه داده، حاوی ابهامات فراوان است. او خواستار گزارشی صادقانه‌تر از ایران شده است. صادق مُرد یک ابهام اساسی این است که غیرعمدی نبود، عمدی بود. صداقت در این« ولایت» یافت می نشود ، جسته ایم ما . فقط وقاحت در خدعه و تقیه یافت شد .

روحانی: از آمدن بایدن ذوق‌زده نیستیم اما از رفتن ترامپ خوشحالیم | DW | 16.12.2020رییس جمهوری اسلامی ایران رفتن ترامپ را 'بسیار خوشحال کننده' دانست. حسن روحانی با تاکید بر اینکه شرایط با سال ۲۰۱۵ بسیار تفاوت کرده گفت به محض بازگشت کشورهای ۵+۱ به تعهداتشان ایران هم بلافاصله به تعهدات خود بازخواهد گشت. فکر میکنم که شتر در خواب بیند پنبه دانه... یعنی انگار داره به اونجای جد و آبادمون میخنده🤬

پرزیدنت ترامپ از کناره‌گیری ویلیام بار دادستان کل آمریکا از مقام خود خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هدف ترامپِ شیّاد این بود که خبر شکست در رای گیری گزینش گران الکتورال را تحت تاثیر قرار دهد!😇 بی عدالتی آمریکایی باید بیایدبه ایران. اخلاق خوددرستی اش مثل آفت الله خایه منی است. من رجاء واثق دارم که می‌توانند با هم بسازند.