انتقاد ژاپنی‌ها از رفتار کمیته بین‌المللی المپیک

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر اجرایی المپیک توکیو ۲۰۲۰ با انتقاد از رفتار کمیته بین المللی المپیک قول داد مسائل مالی مربوط به تعویق بازیهای المپیک توکیو با شفافیت در اختیار عموم قرار گیرد رسانه‌های ژاپنی اعلام کردند هزینه تاخیر در برگزاری المپیک تا ۳ میلیارد دلار خواهد بود

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت insidethegames، بعد از تعویق بازیهای المپیک توکیو و اعلام هزینه بالایی که تعویق این رقابتها به دنبال دارد، توشیرو موتو مدیر اجرایی المپیک توکیو درباره تاثیر شیوع کرونا بر این رقابتها و تعویق آن گفت: مسئولان برگزاری بازیهای المپیک در مقابل مالیات دهندگان و عموم مردم کاملا شفاف تاثیرات مالی تعویق بازیهای المپیک توکیو را توضیح خواهند داد.

او در ادامه با انتقاد از عملکرد سایت کمیته بین‌المللی المپیک درباره این موضوع که شینزو آبه نخست وزیر ژاپن اعلام کرده است هزینه تعویق بازیهای المپیک را دولت این کشور پرداخت خواهد کرد، گفت: رفتار این نهاد اشتباه و غلط بود و این موضوع از سایت کمیته بین المللی المپیک حذف شد. ما دیدگاه های خودمان را به صورت تلفنی رد و بدل کردیم و کمیته بین المللی المپیک کمی عجله کرد.

هنوز هیچ مبلغی درباره میزبان خسارت تعویق بازیهای المپیک گزارش نشده است ولی رسانه های ژاپنی اعلام کردند این هزینه تا ۳ میلیارد دلار خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مخالفان از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر شیوع کرونا انتقاد کردندجلسه روز چهارشنبه مجلس عوام بریتانیا یک سنت‌شکنی به حساب می‌آمد زیرا برخلاف سنت ۷۰۰ ساله و برای رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، همه نمایندگان در محل حضور نداشتند. تعداد زیادی از آنها از طریق تماس ویديویی جلسه را دنبال می‌کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس سازمان نظام پزشکی آلمان از اجباری شدن ماسک انتقاد کرد | DW | 23.04.2020مونتگومری استفاده اجباری از ماسک در آلمان را مورد انتقاد قرار داد. رئیس سازمان نظام پزشکی آلمان هشدار داد که استفاده نادرست از ماسک می‌تواند خطرناک باشد و برخی ممکن است با زدن ماسک فاصله فیزیکی لازم را مراعات نکنند. واقعن!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ژاپن: امکان ندارد المپیک توکیو دوباره به تاخیر بیفتدمسئولان ژاپنی می‌گویند بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ که به سال ۲۰۲۱ موکول شده، حتما در تاریخ مقرر برگزار می‌شود و یک‌بار دیگر به تاخیر نخواهد افتاد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشایی بوستان‌های پایتخت با رعایت اصول ایمنیبازگشایی بوستان‌های پایتخت با رعایت اصول ایمنی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از بازگشایی بوستان‌های پایتخت با رعایت اصول بهداشتی خبر داد. موشک دوم و چرا زدی؟ اصلا چرا زدی؟؟ فراموش_نمیکنیم که فقط بلدید هواپیمای خودی را بزنید ؟ حالا موشک زدن هیچی داخل شما سپاهی ها چهارتا پفیوز پیدا نمیشه بعلت خطای انسانی به ناو آمریکایی نزدیک بشه ؟ همبستگی_برای_تحریم_ملی اره ایسنا!!! مدیرعامل ایسنا به خبرنگارانش نوشته که در فضای مجازی: ۱-خطوط قرمز خبری و سیاسی را نشکنید. ۲-نظر افراد معلوم‌الحال را تایید نکنید. ۳-در برابر درخواست حذف مطالب مقاومت نکنید. ۴-نظر مخالف دیدگاه ایسنا ننویسید. ۵-دست از مخالف‌نویسی بردارید. • البته فقط ایسنا نیست،...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابراز تاسف جوزپ بورل از موضع آمریکا درباره دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پولجوزپ بورل: *آمریکا درخواست اتحادیه اروپا برای موافقت با دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پول را نپذیرفته است *متاسفم که آمریکایی‌ها با تصمیم‌گیری صندوق بین‌المللی پول مخالفت می‌کنند *این در خواست ازدیدگاه حقوق بشری باید پذیرفته می‌شد همه دیدن ایران موشک هوا کرد، و همه میدانند این موشک چ هزینه ایی داره، پس اینا پول دارن نمیخان دیناری ب مردم کمک بشه، اگه پولی هم برسه اینا خرج مردم نمیکنن خرج ایدئولوژی مسخرشون میکنن خوب شد نداد دمش گرم قطعا با مردم هزینه نمیکردین موشک و ماهواره میساختین یا با اختلاس میکشدین بالا دم آمریکا گرم، پولی هم بدست این رژیم فاسد برسه یا خرج گروه‌های تروریستی می‌شه، یا تو جیب خودشون می‌ره و یا موشک می‌شه می‌ره تو هوا. این پول‌ها باید نگه داشته شه برای فردای آزادی مرگ_بر_آخوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفان از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر شیوع کرونا انتقاد کردندجلسه روز چهارشنبه مجلس عوام بریتانیا یک سنت‌شکنی به حساب می‌آمد زیرا برخلاف سنت ۷۰۰ ساله و برای رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، همه نمایندگان در محل حضور نداشتند. تعداد زیادی از آنها از طریق تماس ویديویی جلسه را دنبال می‌کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »