انتقادها به حذف مجریان سرشناس از فهرست «مجریان برتر» صداوسیما

06/06/1398 07:21:00 ب.ظ

انتشار فهرستی از «مجریان برتر» صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، موجی از انتقادها را درباره شاخص‌های این ارزیابی و همچنین حذف مجریان سرشناس نظیر عادل فردوسی‌پور برانگیخته است.

انتشار فهرستی از «مجریان برتر» صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، موجی از انتقادها را درباره شاخص‌های این ارزیابی و همچنین حذف مجریان سرشناس نظیر عادل رضا پورحسین، مشاور عالی و قائم مقام معاون سیما، اخیرا در نامه‌ای با قید فوریت، خطاب به مدیران شبکه‌های مختلف صداوسیما،‌ ضمن معرفی «مجریان برتر»، خواستار تشویق آن‌ها شد.

در این نامه مجریانی که توانسته‌اند «در بازه زمانی بهار ۱۳۹۸»، «بیشترین امتیاز را در اجرا» کسب کنند، عبارتند از: شبکه یک: مجید یراق‌بافان و ندا ملکی؛ شبکه دو: محسن آزادی و وحید ملتجی؛ شبکه سه: نجم‌الدین شریعتی، وحید طالبی و رسالت بوذری؛ شبکه چهار: محمدرضا مقدسیان و مالک شجاعی؛ شبکه پنج: مجید یراق‌بافان؛ شبکه قرآن: وحید مرتضوی؛ شبکه نسیم: پژمان بازغی؛ شبکه افق: نادر طالب‌زاده و زینب ابوطالبی؛ شبکه ورزش: محمدحسین میثاقی؛ شبکه جام‌جم: زینب پورابراهیم.

مشخص نیست که چه کسانی به این مجریان امتیاز داده‌اند، اما پورحسین در نامه خود «شاخص‌های این ارزیابی» را «پوشش، آرایش، رعایت حدود شرعی و دینی و رعایت اصول حرفه‌ای اجرا» اعلام کرده است. انتشار این فهرست، موجی از واکنش‌ها را در شبکه‌های مجازی در پی داشت و این پرسش مطرح شد که چرا نامی از مجریان شناخته‌شده و محبوب صداوسیما در این فهرست نیست.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

گزینه 'باکره' برای زنان از اسناد ازدواج بنگلادش حذف می‌شود | DW | 27.08.2019طبق حکم دادگاه عالی بنگلادش، زنان این کشور لازم نیست در آینده هنگام ثبت ازدواج‌شان در اسناد رسمی بگویند که باکره هستند یا خیر. حکم این دادگاه شامل تغییراتی مهم برای مردان نیز هست.

فاش‎گویی سرافراز از چرایی حذف عادل فردوسی‌پور: دستور بیت رهبری بود

انتقاد عفو بین‌الملل از «نادیده گرفتن» اعدام‌های ۶۷ از سوی جامعه جهانیسازمان عفو بین‌الملل از «نادیده گرفتن» کشتار زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ در ایران، از سوی جامعه جهانی طی دهه‌های گذشته انتقاد کرده است.

سرنخ‌های پلیس از سرقت سردیس قیصر امین‌پور/ بسته پیشنهادی برای جلوگیری از مجسمه‌ دزدیرییس پلیس آگاهی: در مورد سرقت سردیس قیصر امین‌پور به سرنخ‌هایی رسیدیم تمام انرژی خود را برای پیدا کردن عوامل این سرقت انجام می‌دهیم اطلاعی از محل نصب مجسمه ها و جنس آن ها نداریم، شهرداری باید این اطلاعات را در اختیار پلیس قرار دهد

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

در کشور ما همه از شفافیت فرار می‌کنند/ از مهرماه تمام دریافتی پزشکان با کارتخوان خواهد بود/ منشی‌ها می‌توانند در ۱۵ دقیقه استفاده از کارتخوان را بیاموزندرئیس سازمان امور مالیاتی در گفت وگو با ایلنا: در کشور ما همه از شفافیت فرار می‌کنند/ از مهرماه تمام دریافتی پزشکان با کارتخوان خواهد بود/ منشی‌ها می‌توانند در ۱۵ دقیقه استفاده از کارتخوان را بیاموزند