انتقال یک شهروند بهائی به زندان با وجود شرایط نامساعد قلبی

21/10/1400 09:07 ق.ظ

یک منبع مطلع به «ایران‌وایر» گفت که انتقال شهروند بهائی به نام «علی احمدی»، به زندان در حالی انجام گرفت که بنا به نظر پزشکان متخصص قلب، آقای احمدی قادر به تحمل مجازات حبس نیست و نیاز به درمان و مراقبت مستمر دارد. اخبار_ایران

بهائی به نام «علی احمدی» در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه پس از چهار ماه توقف حکم جهت اجرای حکم به زندان قائم شهر منتقل شد.

یک منبع مطلع در این مورد به «ایران‌وایر» گفت که انتقال این شهروند ۶۴ ساله بهائی به زندان در حالی انجام گرفت که بنا به نظر پزشکان متخصص قلب، آقای احمدی قادر به تحمل مجازات حبس نیست و نیاز به درمان و مراقبت مستمر دارد.

این منبع مطلع می‌گوید این موضوع به اطلاع دادستانی و سایر مراجع قانونی هم رسانده شده ولی با مرخصی درمانی او موافقت نکردند. آقای احمدی دچار بیماری حاد قلبی هم­چنین مبتلا به بیماری دیابت و تیروئید است. پیش از این دادگاه انقلاب قائم‌شهر آقای احمدی را به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «اداره تشکیلات بهائی» به یازده سال حبس تعزیری محکوم کرده بود. طبق رای شعبه ۲۸ دادگاه تجدیدنظر استان مازندران، این شهروند بهائی از اتهام «اداره تشکیلات بهائی» تبرئه و به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

این شهروند بهائی در روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰، جهت اجرای حکم یک سال حبس راهی زندان شد که پس از ده روز جهت مرخصی درمانی از زندان آزاد شد.

ادامه مطلب:
iranwire »

محکومیت یک زندانی در مشهد به اعدام به اتهام تخریب ساختمان سازمان تعزیرات

هشدار واشنگتن به تهران: حمله به اتباع آمریکایی «تبعات جدی» به همراه داردایران همزمان با دومین سالگرد ترور فرمانده سابق سپاه قدس ایران که در جریان حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد اسامی ۵۱ آمریکایی را به فهرست متهمان به دست داشتن در این ترور اضافه کرد. HelpRefugees_Indonesia وقتی واشنگتنِ بایدن حکومتی رو تهدید میکنه خیلی خنده‌داره!

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:

مقامات آمریکایی علیه یک مرد نیویورکی به دلیل تهدید جانی دونالد ترامپ اعلام جرم کردند🔺مقامات آمریکایی علیه یک مرد نیویورکی به دلیل تهدید جانی دونالد ترامپ اعلام جرم کردند ▪️دادستان‌ها گفتند که متهم، توماس ولنیکی نام دارد و ۷۲ ساله است. طبق این گزارش، او تهدید کرده بود که «هر کاری از دستم بر بیاید» برای اطمینان از مرگ ترامپ انجام می‌دهد. گوه خورده پیر خرفت.دردوبلای عمو ترامپ تو فرق سر بدخواهاش Muhammad Qasim saw Jibril AS in his dream, and he then was taken to a place where a beautiful recitation of Surah Rahman was happening. Qasim has seen many dreams about the future. I believe, he is the future Imam Al-Mahdi.

سازمان بهداشت جهانی: در یک هفته گذشته بیش از ۹ میلیون نفر به امیکرون مبتلا شدندبه گفته رئیس این نهاد بین‌المللی، به دلیل تعطیلات کریسمس و سال نو آمار واقعی به مراتب بیشتر از موارد اعلام‌شده است.

مقاومت زنان زندانی در برابر انتقال عالیه مطلب‌زاده به قرچک | DW | 10.01.2022ماموران زندان اوین یک روز پس از برگزاری مراسم یادبود بکتاش آبتین در بند زنان، قصد انتقال عالیه مطلب‌زاده به زندان قرچک را داشته‌اند که با ممانعت دیگر زندانیان روبرو شدند.

بهائی به نام «علی احمدی» در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه پس از چهار ماه توقف حکم جهت اجرای حکم به زندان قائم شهر منتقل شد.

یک منبع مطلع در این مورد به «ایران‌وایر» گفت که انتقال این شهروند ۶۴ ساله بهائی به زندان در حالی انجام گرفت که بنا به نظر پزشکان متخصص قلب، آقای احمدی قادر به تحمل مجازات حبس نیست و نیاز به درمان و مراقبت مستمر دارد.

این منبع مطلع می‌گوید این موضوع به اطلاع دادستانی و سایر مراجع قانونی هم رسانده شده ولی با مرخصی درمانی او موافقت نکردند.

آقای احمدی دچار بیماری حاد قلبی هم­چنین مبتلا به بیماری دیابت و تیروئید است.

پیش از این دادگاه انقلاب قائم‌شهر آقای احمدی را به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «اداره تشکیلات بهائی» به یازده سال حبس تعزیری محکوم کرده بود. طبق رای شعبه ۲۸ دادگاه تجدیدنظر استان مازندران، این شهروند بهائی از اتهام «اداره تشکیلات بهائی» تبرئه و به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

این شهروند بهائی در روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰، جهت اجرای حکم یک سال حبس راهی زندان شد که پس از ده روز جهت مرخصی درمانی از زندان آزاد شد. مرخصی درمانی نامبرده، دو بار هر دفعه به مدت دو ماه تمدید شد و سرانجام در روز دوشنبه ۲۰ دی۱۴۰۰ با وجود شرایط نامساعد جسمانی جهت اجرای حکم به زندان قائم شهر منتقل شد.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: 📞

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: