انتقال کربی، سخنگوی پنتاگون به شورای امنیت ملی کاخ سفید

31/02/1401 09:59 ق.ظ

جان کربی سخنگوی پنتاگون به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب شد. - خبرگزاری آناتولی

جان کربی سخنگوی پنتاگون به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب شد.جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) را به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرد.بایدن طی بیانیه‌ای در این زمینه اظهار داشت که کربی به عنوان سخنگوی دولت و پنتاگون تجربه قابل توجهی کسب کرده و او را به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرده است.

بایدن طی بیانیه‌ای در این زمینه اظهار داشت که کربی به عنوان سخنگوی دولت و پنتاگون تجربه قابل توجهی کسب کرده و او را به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرده است. لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده نیز در بیانیه‌ای از خدمات کربی تشکر کرد و افزود: کربی با تجربه طولانی خود در امور دفاعی و سیاست خارجی، عضو مهمی در شورای امنیت ملی خواهد بود و برای آن بسیار مناسب است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مدیریت بالا به پایین شهر محکوم به شکست استمشارکت شهروندان در اداره امور شهر، بی‌ارتباط با رویکرد انسان‌محوری در شهرها نیست و به عبارتی می‌توان گفت انسان‌محوری از نتایج حضور و مشارکت شهروندان در تصمیم‌سازی، تصمیم‌گیری و اداره امور شهرهاست. در این رابطه، «شرق» در گفت‌وگو با حمیدرضا شایان، دارای درجه دکترای معماری از دانشگاه تهران و استادیار سابق دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور به گفت‌وگو نشسته است. شایان در حال حاضر، به عنوان طراح شهری در شهرداری ونکوور کانادا، مسئولیت اقداماتی در حوزه طراحی و تدوین ضوابط و مقررات طراحی شهری و معماری در مرکز شهر ونکوور را بر عهده دارد. انسان محوری با زنده بگور گردن سرخپوستان !!

بایدن مدارک پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو را به کنگره آمریکا فرستادبایدن مدارک پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو را به کنگره آمریکا فرستاد رئیس جمهوری آمریکا ضمن توصیف دیدار خود با رهبران این دو کشور شمال اروپا به عنوان روزی «بسیار مهم» مراتب حمایت خود را از پیوستن این دو «دموکراسی بزرگ» به ناتو اعلام کرد. ⬇️بیشتر بخوانید: افغانستان . سوریه . اعراق . فلسطین . لبنان . اوکراین خراب کردی حال نوبت دو کشور دیگر رسیده ایا این ویروس به کدام کشورهای دگه سرایت خواهد کرد

بلینکن روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح در اوکراین متهم کردآنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، روز پنج‌شنبه روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح علیه میلیون‌ها نفر نه تنها در اوکراین بلکه در سراسر جهان متهم کرد. 💩خورد دیوث خجالت بکش! این همه. دروغ شما هستید که با حمایت از گروهای نیابتی فاشیستی و نئونازی جنگ راه انداخته.اید و شما هستید که با تحریم روسیه باعث کمبود گندم و دهها اغلام دیگر در جهان شده اید کشورت با سی هزار میلیارد بده کاری و همچنین صنایع ورشکست شده و دلاری که. روسیه و چین و برزیل و هند و بقیه کشورها در حال کنار گذاشتن هستند این یعنی پایان امپراطوری و درمانش را در جنگ افروزی و حمایت از گروهای تروریست اسلامی و نئونازی و فاشیست جستجو می کنید

روسیه به دنبال به خدمت گرفتن شهروندان بالای ۴۰ سال در ارتش استدر پایگاه اینترنتی دومای روسیه آمده است که این طرح به ارتش امکان می‌دهد از مهارت افراد مسن‌تر بی‌بهره نماند. انتشار این خبر به عنوان نشانه‌ای از نیاز ارتش روسیه به تقویت خود در جنگ با اوکراین تفسیر شده است. درود بر حضرت پوتین

روانچی: تحریم های سازمان ملل نباید به گونه ای اعمال شود که امنیت غذایی جهانی را به خطر بیندازدسفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نشست عالیرتبه شورای امنیت در موضوع امنیت غذایی و مخاصمات گفت: ناامنی غذایی، تغییرات آب و هوایی، همه‌گیری کووید ۱۹ و اثرات منفی مخاصمات بین‌المللی مختلف، همگی بر بسیاری از کشورها از جمله ایران که بیش از چهار دهه از تحریم‌های آمریکا رنج می‌برد، تأثیر گذاشته است. وقتی کفتار بر ایران حاکم هست معلومه هرکسی دنبال راه وچاره ایی میگرده تا از زیر ظلم وستم فرار کنه وقتی هم کسی به کفتارشیاداعتراض میکنه نه کسی یاریش میکنه نه حمایت پس مجبوره دنبال راه چاره باشه روانچی تو برو رییس سازمان ملل بشو چون تو چقدر دلسوز نشان می دی البته بگم در استاد بودن چاپلوسی ریاکاری دروغ شدی که این قصه ها دیگه جواب نمی ده 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 روانچی : نصیحت ات می کنم تا کمی بفهمی چرا کره زمین در عرض ۴۳ سال به سرعت به نابودی قحطی گرانی شدت گرمایش زمین تعقیرات اقلیمی ووو شده : چون ۴۳ سال پیش کل جهان وقتی رژیم ایران ایجاد کردند حکومت ایران بدست گرفتید همه به نابودی ایران ایرانی ها غارت ایران فکر کردید جهان در نابودی ست

نمی‌توان کار شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها را شفاف کرد/ معیار دهک‌بندی‌ها باید به صورت اساسی مورد بازنگری قرار گیردنماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس، گفت: با این شرایط نارضایتی که در مردم مشاهده می‌شود و افرادی که حذف شده‌اند، به نظر می‌رسد که معیارها و شیوه دهک‌بندی باید به صورت اساسی مورد تجدیدنظر و بازنگری قرار گیرد.

جان کربی سخنگوی پنتاگون به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب شد.جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) را به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرد.

بایدن طی بیانیه‌ای در این زمینه اظهار داشت که کربی به عنوان سخنگوی دولت و پنتاگون تجربه قابل توجهی کسب کرده و او را به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرده است.

لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده نیز در بیانیه‌ای از خدمات کربی تشکر کرد و افزود: کربی با تجربه طولانی خود در امور دفاعی و سیاست خارجی، عضو مهمی در شورای امنیت ملی خواهد بود و برای آن بسیار مناسب است.

کربی از اعتماد بایدن و از آستین برای هدایت و حمایت او در 18 ماه گذشته تشکر کرد.