انتقاد تند کیهان از پخش فیلم داریوش مهرجویی در تلویزیون

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه_کیهان پخش فیلم آسمان_محبوب داریوش_مهرجویی از صداوسیما را ترویج فرقه‌های انحرافی در روز اربعین خواند. روز پنج‌شنبه ۱۷مهر۱۳۹۹ فیلم «آسمان محبوب» از شبکه پنج سیما پخش شد. اخبار_ایران اقلیت‌های_مذهبی دراویش_گنابادی

«روزنامه کیهان» پخش فیلم «آسمان محبوب»، ساخته «داریوش مهرجویی»، از صداوسیما را ترویج فرقه‌های انحرافی در روز اربعین خواند.

آسمان محبوب اما پس از آن در لیست فیلم‌های مورددار قرار گرفت و قادر به نمایش عمومی نشد و نهایتا در پاییز سال ۱۳۹۴ اجازه ورود به شبکه نمایش خانگی را گرفت. حالا یک دهه پس از ساخت این فیلم، پخش آن از سوی صداوسیما با حمله تند کیهان مواجه شده است. این روزنامه تندرو در ادامه مدعی شده که داریوش مهرجویی «تفکرات شبه‌عرفانی» را در فیلم‌های دیگرش نیز وارد کرده است: «در حالی که مهرجویی پیش از این نیز تفکرات شبه‌عرفانی خود را در فیلم‌هایی همچون "هامون" و "نارنجی‌پوش" بروز داده و بعد هم در آثار دیگرش مانند "چه خوبه برگشتی" و... تکرار کرد.»

کیهان با انتقاد از شبکه پنج سیما نوشته است:‌ «پس از گذشت ۱۰ سال از ساخت فیلم یادشده که احتمالا تهیه‌کنندگان فیلم نیز به‌ اشتباه خود در عدم امانت‌داری بیت‌المال و هزینه آن برای تفکرات خرافی و انحرافی پی بردند، شبکه پنج سیما در روز اربعین حسینی، فیلم یادشده را به نمایش درمی‌آورد؛ فیلمی که نمایش آن، به نوعی اشاعه تفکرات شرک‌آمیز و انحرافی عرفان‌های دروغین است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد از کمیته بین‌المللی المپیک به دلیل بی‌‌توجهی‌ به قتل نوید افکاری، جوان کشتی‌گیر ایرانیصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوشتیپ مشنگ جان زده بود بابای تورم کشته بود اینطوری بلبلی نمیزدی. هر کثافتی ارزش دس زدن نداره 😉. دستاتو بشور بو میده 😂😂😂🖐️ فقط کف خیابانهای 31استان ایران اتحادبرای میهن وازادی وتسخیر تمامی مراکزسیاسی ونظامی واوردن شاهنشاه رضاشاه دوم خامنه‌ای بیشرف
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شیب ابتلا به کرونا در تهران بیشتر از میانگین کشوری است/ ایجاد بیمارستان صحرایی در سطح شهر/ ظاهرا امکان توسعه حمل‌ونقل عمومی وجود نداردمعاون برنامه ریزی ستاد کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه شیب ابتلا به کرونا در تهران بیشتر از میانگین کشوری است، از ایجاد بیمارستان صحرایی در سطح شهر خبر داد. از ترس کونشه کسگم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت سرکرده داعش در کرکوک در یک عملیات هلی‌برنارتش عراق از بازداشت یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش در عملیات هلی‌برن در استان کرکوک واقع در شمال این کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلیت‌ نیم بهای سینماها حذف شدسخنگوی شورای صنفی نمایش از اضافه شدن دو فیلم به اکران و پایان ارائه بلیت نیم بها توسط سینماها از اول آبان خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فستیوال فیلم لومير لیون؛ تقدیر از سینمای «سیاه نمای» برادران بلژیکیبرادران داردن در فیلم‌هایی مانند «روزتا»، «پسر» و «دو روز و یک نیمه‌شب» به سراغ بخش‌های روایت نشده جامعه بلژیک می‌روند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ برای اولین بار از زمان ترخیص از بیمارستان در انظار عمومی ظاهر شدطرفداران چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در حیاط کاخ سفید شعار «چهار سال دیگر» سر می‌دادند. این خودش تنهایی تا حالا ۱۰۰ هزار نفرو مریض کرده ادامه فیلم جمع آوری آرای انتخابات🤣🤣🤣 اصلا ترامپ ماسک نزده بود تو مراسم، که کلی هم سر و صدا کرد. تو هم یورو نیوز ؟؟؟؟!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »