انتقاد نماینده مجلس ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدحسن آصفری با انتقاد از کاهش ارزش پول ملی ایران گفت این مساله سوال مردم این کشور نیز است. - خبرگزاری آناتولی

19.07.2020محمدحسن آصفری، نماینده مجلس ایران به کاهش ارزش پول ملی این کشور واکنش نشان داد و گفت: امروز ارزش پول ملی کشور آنقدر کاهش یافته است که اگر پول خورد را کیلویی بفروشیم ارزشش از پول واقعی بیشتر می شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه امروز مردم سوال دارند که علت کاهش ارزش پول ملی چیست؟ در ادامه اظهار کرد: نزدیک به یک ماه است که از وزیر اقتصاد درخصوص علت کاهش ارزش پول ملی سوال کردم و درخصوص مسائل مربوط به حوزه تولید و کشاورزی نیز سایر نمایندگان سوالاتی را از وزرا طرح کردند. با تداوم افزایش کم سابقه قیمت ارز در بازار آزاد ایران، صبح امروز هر دلار آمریکا به قیمت 25 هزار و 920 تومان فروخته شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشور توانایی عبور از این شرایط دشوار را داردرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت ناشی از جنگ اقتصادی، تحریم‌ها و فشارهای حداکثری آمریکا و نیز محدودیت‌های غیر قابل اجتناب شیوع کرونا در کشور، تصریح کرد: دولت مطمئنا با نگرشی واقع‌بینانه به شرایط سخت کنونی و در عین حال با اتکا به توانمندی‌های داخلی و راه‌حل‌های عملیاتی و عینی به دور از شعارهای تخیلی، برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد تند مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سیاست تحریمی واشنگتن | DW | 18.07.2020هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا از استفاده روزافزون آمریکا از حربه تحریم علیه مخالفانش انتقاد کرد. او گفت که آمریکا به شکل افراطی از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و کوبا و کشورها و نهادهای دیگر استفاده می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل از فشارهای «زن ستیزانه» علیه مخالفان در بلاروس انتقاد کردمسئول بخش اروپای شرقی و آسیای مرکزی سازمان عفو بین‌الملل مقامات بلاروس را متهم کرد که عمدا فعالان سیاسی زن یا اعضای خانواده آنها را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد مالزی از واکنش غرب به تغییر کاربری ایاصوفیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شهادت ۲ بسیجی سپاه بیت‌المقدس در حمله تروریستی/ مسببان این جنایت را به سزای اعمالشان می‌رسانیمروابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شهادت ۲ بسیجی پاسدار سپاه بیت المقدس کردستان در سروآباد خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »