مجلس, افزایش نرخ دلار در ایران, کاهش ارزش پول ملی ایران

مجلس, افزایش نرخ دلار در ایران

انتقاد نماینده مجلس ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

انتقاد نماینده #مجلس #ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

19/07/2020 12:52:00 ب.ظ

انتقاد نماینده مجلس ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

محمدحسن آصفری با انتقاد از کاهش ارزش پول ملی ایران گفت این مساله سوال مردم این کشور نیز است. - خبرگزاری آناتولی

19.07.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمدحسن آصفری، نماینده مجلس ایران به کاهش ارزش پول ملی این کشور واکنش نشان داد و گفت: امروز ارزش پول ملی کشور آنقدر کاهش یافته است که اگر پول خورد را کیلویی بفروشیم ارزشش از پول واقعی بیشتر می شود.به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه امروز مردم سوال دارند که علت کاهش ارزش پول ملی چیست؟ در ادامه اظهار کرد: نزدیک به یک ماه است که از وزیر اقتصاد درخصوص علت کاهش ارزش پول ملی سوال کردم و درخصوص مسائل مربوط به حوزه تولید و کشاورزی نیز سایر نمایندگان سوالاتی را از وزرا طرح کردند.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

کشور توانایی عبور از این شرایط دشوار را داردرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت ناشی از جنگ اقتصادی، تحریم‌ها و فشارهای حداکثری آمریکا و نیز محدودیت‌های غیر قابل اجتناب شیوع کرونا در کشور، تصریح کرد: دولت مطمئنا با نگرشی واقع‌بینانه به شرایط سخت کنونی و در عین حال با اتکا به توانمندی‌های داخلی و راه‌حل‌های عملیاتی و عینی به دور از شعارهای تخیلی، برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند

انتقاد تند مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سیاست تحریمی واشنگتن | DW | 18.07.2020هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا از استفاده روزافزون آمریکا از حربه تحریم علیه مخالفانش انتقاد کرد. او گفت که آمریکا به شکل افراطی از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و کوبا و کشورها و نهادهای دیگر استفاده می‌کند.

عفو بین‌الملل از فشارهای «زن ستیزانه» علیه مخالفان در بلاروس انتقاد کردمسئول بخش اروپای شرقی و آسیای مرکزی سازمان عفو بین‌الملل مقامات بلاروس را متهم کرد که عمدا فعالان سیاسی زن یا اعضای خانواده آنها را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند.

انتقاد مالزی از واکنش غرب به تغییر کاربری ایاصوفیه

شهادت ۲ بسیجی سپاه بیت‌المقدس در حمله تروریستی/ مسببان این جنایت را به سزای اعمالشان می‌رسانیمروابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شهادت ۲ بسیجی پاسدار سپاه بیت المقدس کردستان در سروآباد خبر داد.

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.