انتقاد نماینده مجلس ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

19/07/2020 12:52:00 ب.ظ

انتقاد نماینده #مجلس #ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

مجلس, افزایش نرخ دلار در ایران

انتقاد نماینده مجلس ایران از کاهش ارزش پول ملی این کشور

محمدحسن آصفری با انتقاد از کاهش ارزش پول ملی ایران گفت این مساله سوال مردم این کشور نیز است. - خبرگزاری آناتولی

19.07.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمدحسن آصفری، نماینده مجلس ایران به کاهش ارزش پول ملی این کشور واکنش نشان داد و گفت: امروز ارزش پول ملی کشور آنقدر کاهش یافته است که اگر پول خورد را کیلویی بفروشیم ارزشش از پول واقعی بیشتر می شود.به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه امروز مردم سوال دارند که علت کاهش ارزش پول ملی چیست؟ در ادامه اظهار کرد: نزدیک به یک ماه است که از وزیر اقتصاد درخصوص علت کاهش ارزش پول ملی سوال کردم و درخصوص مسائل مربوط به حوزه تولید و کشاورزی نیز سایر نمایندگان سوالاتی را از وزرا طرح کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

کشور توانایی عبور از این شرایط دشوار را داردرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت ناشی از جنگ اقتصادی، تحریم‌ها و فشارهای حداکثری آمریکا و نیز محدودیت‌های غیر قابل اجتناب شیوع کرونا در کشور، تصریح کرد: دولت مطمئنا با نگرشی واقع‌بینانه به شرایط سخت کنونی و در عین حال با اتکا به توانمندی‌های داخلی و راه‌حل‌های عملیاتی و عینی به دور از شعارهای تخیلی، برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند

انتقاد تند مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سیاست تحریمی واشنگتن | DW | 18.07.2020هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا از استفاده روزافزون آمریکا از حربه تحریم علیه مخالفانش انتقاد کرد. او گفت که آمریکا به شکل افراطی از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و کوبا و کشورها و نهادهای دیگر استفاده می‌کند.

عفو بین‌الملل از فشارهای «زن ستیزانه» علیه مخالفان در بلاروس انتقاد کردمسئول بخش اروپای شرقی و آسیای مرکزی سازمان عفو بین‌الملل مقامات بلاروس را متهم کرد که عمدا فعالان سیاسی زن یا اعضای خانواده آنها را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند.

انتقاد مالزی از واکنش غرب به تغییر کاربری ایاصوفیه

شهادت ۲ بسیجی سپاه بیت‌المقدس در حمله تروریستی/ مسببان این جنایت را به سزای اعمالشان می‌رسانیمروابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شهادت ۲ بسیجی پاسدار سپاه بیت المقدس کردستان در سروآباد خبر داد.

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.

محمدحسن آصفری با انتقاد از کاهش ارزش پول ملی ایران گفت این مساله سوال مردم این کشور نیز است.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، افزود: تعیین راه‌حل‌ها نباید برگرفته از نگاه رویایی و فارغ از حقایق اقتصادی کشور و یا نگرش‌های ناامید کننده و بدبینانه نسبت به توانایی‌ها و ظرفیت‌های کشور باشد.جوزپ بورل، هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز جمعه (۱۸ ژوئیه) به شدت از استفاده روزافزون آمریکا از حربه تحریم علیه کشورهای دیگر انتقاد کرد.Aa آژانس فضایی اروپا، نزدیک‌ترین تصوبر از خورشید توسط ماهواره خورشیدی خود را برای نخستین بار منتشر کرد.

19.07. روحانی با بیان اینکه دولت از ارائه پیشنهادها و راه حل‌های دلسوزان نظام و کشور در این راستا استقبال می‌کند، افزود: مهم این است که به رغم موانع و مشکلات پیچیده و خاص اقتصادی، کشور توانایی گذر از این شرایط دشوار را دارد.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمدحسن آصفری، نماینده مجلس ایران به کاهش ارزش پول ملی این کشور واکنش نشان داد و گفت: امروز ارزش پول ملی کشور آنقدر کاهش یافته است که اگر پول خورد را کیلویی بفروشیم ارزشش از پول واقعی بیشتر می شود.  به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید با این اظهارات او به برنامه تازه آمریکا مبنی بر تحریم شرکت‌های اروپایی درگیر در پروژه نوردستریم۲ واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه امروز مردم سوال دارند که علت کاهش ارزش پول ملی چیست؟ در ادامه اظهار کرد: نزدیک به یک ماه است که از وزیر اقتصاد درخصوص علت کاهش ارزش پول ملی سوال کردم و درخصوص مسائل مربوط به حوزه تولید و کشاورزی نیز سایر نمایندگان سوالاتی را از وزرا طرح کردند.  روحانی با اشاره به پیشرفت‌هایی که در زمینه ثبت اطلاعات، نحوه ترخیص و تسریع در به حداقل رساندن زمان ترخیص کالاها، حاصل شده است، افزود: با توجه به موجودی فراوان کالا در گمرکات کشور، سرعت بخشیدن به ترخیص کالاهای اولویت‌دار برای جریان تولید حائز اهمیت است. با تداوم افزایش کم سابقه قیمت ارز در بازار آزاد ایران، صبح امروز هر دلار آمریکا به قیمت 25 هزار و 920 تومان فروخته شد. گویا آنها اطمینان پیدا کرده‌اند که به این وسیله می‌توانند پاسخ پرسش‌های خود در زمینه خورشید را بیابند.

.  روحانی تصریح کرد: سامانه تجارت کشور باید به طور هوشمند و به‌هنگام، اطلاعات دقیق در زمینه موجودی کالاهای ضروری و نیازهای اولیه تولید را ثبت و ارائه کند تا بر اساس آن بتوانیم برای تولید و رونق کسب و کار کشور برنامه‌ریزی کنیم. ایالات متحده سال گذشته شرکت‌های اروپایی مشترک در نوردستریم۲ را مشمول تحریم ساخت، با این دستاویز که شاه‌لوله مزبور، که بخشی از بودجه آن توسط شرکت روسی گازپروم تأمین شده، به نفوذ روسیه در آلمان و سایر کشورهای اروپایی دامن می‌زند.