انتقال 53 شهروند ترکیه از تانزانیا به قرق قلعه

28/02/1399 11:38 ق.ظ

گروه 53 نفره از شهروندان ترکیه مقیم تانزانیا در راستای مقابله با کرونا به استان قرق قلعه بازگردانده و قرنطینه شدند.

گروه 53 نفره از شهروندان ترکیه مقیم تانزانیا در راستای مقابله با کرونا به استان قرق قلعه بازگردانده و قرنطینه شدند.گروه 53 نفره از شهروندان ترکیه مقیم تانزانیا در چارچوب تدابیر پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا (کووید-19) به استان قرق قلعه بازگردانده شدند.

این شهروندان پس از ورود به فرودگاه اسن بوغای آنکارا و انجام معاینات پزشکی لازم در راستای مقابله با ویروس کرونا برای قرنطینه 14 روزه٬ با اتوبوس های ویژه به خوابگاه‌های دانشجویی در استان قرق قلعه انتقال یافتند.گفتنی است روند بازگرداندن شهروندان ترک مقیم خارج که مایل به بازگشت به وطن هستند، به دستور رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از هفته‌های گذشته آغاز شده است.

عملیات بازگرداندن شهروندان ترکیه به ریاست فواد اوکتای، معاون رئیس‌جمهور و با همکاری وزارتخانه‌های امور خارجه، بهداشت و حمل‌ونقل کشور انجام می‌شود. تمامی امکانات لازم برای این شهروندان طی 14 روز از سوی دولت فراهم می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

انتقال 354 شهروند ترکیه از آمریکا در راستای مقابله با کرونا

انتقال شهروندان ترکیه از قرقیزستان در راستای مقابله با کروناگروه 149 نفره از شهروندان ترکیه در راستای مقابله با کرونا از قرقیزستان به کشور بازگردانده شدند. - خبرگزاری آناتولی

انتقال ویروس کرونا از طریق تماس با سطوح ثابت نشده است | DW | 16.05.2020سازمان جهانی بهداشت می‌گوید نتایج تازه‌ترین تحقیقات ثابت نکرده‌ که احتمال انتقال ویروس کرونا به انسان از طریق دست زدن به اجسام مختلف، مثلا به دستگیره در، کیبورد کامپیوتر و نظایر آن وجود دارد. خبر مسرت بخشی است گیر آوردی ما رو WHO اقا این کسکشا میخان همه بگیره برا همون میگن اون موقع چرا میگن دستاتونو بشورین؟

احتمال انتقال بخشی از سرمایه‌‌گذاری‌های آمریکا در چین به اندونزیدولت اندونزی قصد دارد بخشی از خاک کشورش را به منظور گزینه‌ای برای سرمایه گذاری شرکت‌های آمریکایی خارج شده از چین اختصاص دهد. - خبرگزاری آناتولی

افزایش احتمال انتشار و انتقال کروناویروس با کولر گازی + راهکارعضو ستاد کنترل اپیدمی کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به مطالب منتشر شده در ارتباط با استفاده از کولر گازی در زمان شیوع کرونا، تاکید کرد: اگر چه افزایش معنی‌دار موارد بروز بیماری ارتباطی با استفاده از کولر گازی ندارد ولی کولر گازی باعث افزایش احتمال انتشار و یا انتقال بیماری می‌شود.

پاسخ به تردیدها درباره احتمال انتقال کرونا از طریق رابطه زناشوییتهران - ایرنا - عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با یادآوری اینکه ویروس کرونا در همه بدن فرد مبتلا رسوخ می‌کند، گفت: به همین دلیل امکان انتقال آن از طریق رابطه زناشویی وجود دارد.