انتقال تنها خودروی باقی‌مانده در پارکینگ بزرگ اربعین به ‌مهران + تصویر- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

24/08/1398 11:07 ق.ظ

📸تنها خودروی جامانده در پارکینگ بزرگ اربعین مهران، به شهرداری مهران منتقل می‌شود

تنها خودروی جامانده در پارکینگ بزرگ اربعین مهران، به شهرداری مهران منتقل می‌شود. این خودروی جامانده در پارکینگ بزرگ اربعین مهران که در میان همسایگان 50 هزاری خود جا مانده، همچنان در انتطار مالک خود میهمان شهر مهران است.

حجت‌الله نصیری‌پور شهردار مهران در ارتباط با آخرین وضعیت این خودرو به جا مانده به خبرنگار تسنیم در ایلام گفت: تنها خودرو پارک‌شده در پارکینگ بزرگ اربعین به شهرداری مهران منتقل می‌شود.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کشف و ضبط یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده در شمال سوریهنیروهای ارتش ترکیه یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در منطقه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند. - خبرگزاری آناتولی نیروهای ارتش ترکیه یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در منطقه عملیاتی چشمه_صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند.

از خودروی سوپر اسپورت «مک لارن» رونمایی شد؛‌ بدون گزینه‌های اضافی، ۱.۷ میلیون دلاراز خودروی سوپر اسپورت «مک لارن» رونمایی شد؛‌ بدون گزینه‌های اضافی، ۱.۷ میلیون دلار سرعت «اِلوا»، که قدرتش ۸۱۵ اسب بخار است، می تواند در زمانی کمتر از سه ثانیه به ۹۷ کیلومتر در ساعت برسد.

آیت‌الله جوادی‌آملی: برخی در کشور دهه غارت به راه انداخته‌اند‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimآیت‌الله جوادی‌آملی: برخی در کشور دهه غارت به راه انداخته‌اند‌ مرجع تقلید شیعیان: درحالی‌که ما دهه کرامت و ولایت داریم ، بعضی از افراد دهه غارت و چپاول در کشور دارند، با این تفاوت دهه آن‌ها ده سال طول می‌کشد

پیاده‌راه اسفریس-اردبیلپیاده‌راه اسفریس-اردبیل پیاده‌راه اسفریس یا گذر فرهنگ و هنر اردبیل واقع در حریم مجموعه میراث جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی یکی از پاتوق‌های فرهنگی و اجتماعی مردم دارالارشاد است

سموم حشره‌کش و دفع آفات در توتون‌های معطر- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimرییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت ضمن بیان عوارض ناشی از مصرف توتون و تنباکوی معطر، نسبت به وجهه تبلیغاتی این نوع از توتون‌ها انتقاد کرد و گفت: وزارت صنعت در زمینه اجرای ممنوعیت تولید و مصرف توتون‌های معطر همکاری مناسبی ندارد.

"تسنیم" یکی از ارکان جریان رسانه‌ای مقاومت است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمدیرعامل خبرگزاری فارس با تبریک هفتمین سالگرد تأسیس خبرگزاری تسنیم تأکید کرد: تأسیس خبرگزاری ارزشمند تسنیم یکی از بشارت‌های شیرین برای این جبهه مقتدر اما مظلوم بود که اکنون بعد از گذشت 7 سال به یکی از ارکان جریان رسانه‌ای مقاومت تبدیل شده است.

تقدیر از مردم مهران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی+ عکس

این خودروی جامانده در پارکینگ بزرگ اربعین مهران که در میان همسایگان 50 هزاری خود جا مانده، همچنان در انتطار مالک خود میهمان شهر مهران است.

حجت‌الله نصیری‌پور شهردار مهران در ارتباط با آخرین وضعیت این خودرو به جا مانده به خبرنگار تسنیم در ایلام گفت: تنها خودرو پارک‌شده در پارکینگ بزرگ اربعین به شهرداری مهران منتقل می‌شود.

شهردار مهران گفت: تا زمان مراجعه مالک از این خودرو نگهداری می‌شود.