انتقاد از از روند افزایشی مصرف حامل‌های انرژی/ طرح برق امید؛ الگویی برای بخش‌های آب و گاز

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: انتقاد از از روند افزایشی مصرف حامل‌های انرژی/ طرح برق امید؛ الگویی برای بخش‌های آب و گاز

شهباز حسن‌پور بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با بیان اینکه در اسلام بر عدم اسراف و تبذیر، سفارش بسیاری شده و با توجه به این فرهنگ اسلامی، هرتلاشی برای جلوگیری از شیوع فرهنگ مصرف گرایی ستودنی و قابل تقدیر است، اظهار داشت: متاسفانه از مدت‌ها پیش و به ویژه در پیش از انقلاب برای مصرف‌گرا کردن مردم ایران تلاش شد، این درحالی است که براساس آموزه‌های دینی، مردم باید تولیدگرا باشند.

نماینده مردم سیرجان در مجلس طرح برق امید را قابل تسری به سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان دانست و گفت: این طرح با توجه به قابلیت‌های خوبی که دارد می‌تواند به عنوان یک الگو در سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند گاز، آب و... نیز به کار رود. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: در کنار این موضوع، ما در دو سال اخیر شاهد اجرای موفق برنامه پیک‌سایی و مدیریت پیک بار برق بودیم که همین موضوعات، تحقق هدف‌گذاری فوق را قابل دسترس می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح جدید مجلس؛ 'خودی‌ترکردن' رئیس‌جمهور و 'ترس از رفراندوم' | DW | 08.09.2020طرح شماری از نمایندگان مجلس برای گسترش فیلتر شورای نگهبان در تعیین نامزدان ریاست جمهوری با انتقادهای بسیاری روبرو شده است. منتقدان از سلطه هر چه بیشتر شورای نگهبان بر نظام سیاسی کشور و حذف کامل تاثیر رای مردم می‌گویند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ امروز خروج تعداد بیشتری از نیروهای آمریکایی از عراق را اعلام می‌کندیک مقام آمریکایی اعلام کرد که ترامپ امروز بیانیه‌ جدیدی در خصوص خروج تعداد بیشتری از سربازان این کشور از عراق منتشر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه برای پشتیبانی از حفتر به لیبی می‌فرستدروسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه به لیبی می‌فرستد تا در صفوف خلیفه حفتر سرکرده عناصر مسلح غیرقانونی در این کشور بجنگند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان در ونزوئلا از ارتش می‌خواهد از تحریم انتخابات پشتیبانی کند🔺رهبر مخالفان در ونزوئلا از ارتش می‌خواهد از تحریم انتخابات پشتیبانی کند ⚡️ خوان گوایدو، رهبر مخالفان در ونزوئلا، از رهبران نظامی آن کشور خواسته است که از تحریم انتخابات پارلمانی ۶ دسامبر ونزوئلا حمایت کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همسر نازنین زاغری از دولت بریتانیا خواست در برابر اتهام‌های تازه از او حمایت کندریچارد رتکلیف، همسر نازنین زاغری رتکلیف از دولت بریتانیا خواست تا از این شهروند ایرانی بریتانیایی در برابر اتهامات تازه در ایران حمایت کند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسپانیا از درخواست کویت برای معافیت از روادید شنگن حمایت می‌کندکویت بیش از چهار سال است که به هدف لغو ویزای شنگن برای شهروندان خود با اتحادیه اروپا در حال مذاکره است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »